• Aktualności

  Międzynarodowy Dzień Badań Klinicznych

  14.05.2021 10:11
  Autor: BTT

  Szanowni Państwo,

  W imieniu Związku Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA, Polskiego Związku Pracodawców Firm Prowadzących Badania Kliniczne na Zlecenie POLCRO oraz Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce GCPpl zapraszamy do udziału w konferencji organizowanej cyklicznie z okazji Międzynarodowego Dnia Badań Klinicznych. W tym roku, w związku z trwającymi nadal ograniczeniami związanymi z pandemią COVID-19, konferencja odbędzie się w sposób zdalny w dniu 19 maja br., jej hasło to -„Badania kliniczne – razem możemy więcej”.

  Konferencja z okazji Międzynarodowego Dnia Badań Klinicznych jest wydarzeniem organizowanym przez nasze organizacje od 2012 roku, w którym biorą udział reprezentanci środowiska medycznego, naukowego, administracji publicznej oraz przedstawicieli organizacji pacjentkach, a także przedstawiciele fim farmaceutycznych oraz firm prowadzących badania na zlecenie (CRO).

  Celem tegorocznej konferencji „Badania kliniczne – razem możemy więcej” jest dyskusja w zakresie dynamicznych zmian jakie miały miejsce w okresie pandemii COVID-19 oraz o spodziewanych innowacjach w obszarze badań klinicznych związanych m.in. z zastosowaniem nowych technologii, innowacji bliżej pacjenta oraz aktualnym trendom w leczeniu. Dodatkowo, podczas konferencji odbędzie się prezentacja Raportu „Badania kliniczne w Polsce możliwości zwiększenia ilości i zakresu badań w Polsce”, którego wyniki będą podstawą do dyskusji o potencjale rynku polskiego do prowadzenia badań klinicznych.

  Link do rejestracji: Dzień Badań Klinicznych 2021 (dzienbadanklinicznych2021.pl)

  Powrót