17.01.2022 13:30Autor: BTT Agencja Badań Medycznych ogłasza Konkurs na niekomercyjne badania kliniczne (ABM/2022/1).
    IV Projekt POWER - szkolenia dla członków badawczych

28.12.2021 13:53Autor: BTT Zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniu z zakresu metodologii i prowadzenia badań klinicznych dla zespołów badawczych w ramach projektu „Akademia Badań Klinicznych – rozwój kompetencji zespołów badawczych w podmiotach leczniczych świadczących usługi szpitalne oraz lekarzy zatrudnionych w placówkach podstawowej opieki zdrowotnej” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 Oś Priorytetowa V Wsparcie dla obszaru zdrowia Działanie 5.2 Działania projakościowe i rozwiązania organizacyjne w systemie ochrony zdrowia ułatwiające dostęp do niedrogich, trwałych oraz wysokiej jakości usług zdrowotnych.
    Plany naukowe Agencji Badań Medycznych na 2022 roku

26.12.2021 18:40Autor: BTT W związku z uchwalonym rocznym Planem Działalności Agencji Badań Medycznych na rok 2022, w nadchodzącym roku uruchomione zostaną konkursy na niekomercyjne badania kliniczne, których celem jest zwiększenie dostępu pacjentów do najbardziej efektywnych klinicznie form terapii oraz komercyjny konkurs wspierający rozwój innowacyjnych wyrobów medycznych z wykorzystaniem AI, robotyki i telemedycyny.
    Konferencja

Konferencja "Priorytety naukowe w zdrowiu na 2022 r. Rola Agencji Badań Medycznych w kreowaniu innowacyjnego systemu ochrony zdrowia"

18.11.2021 11:08Autor: BTT W imieniu Prezesa Agencji Badań Medycznych mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Konferencji pn. Priorytety naukowe w zdrowiu na 2022 r. Rola Agencji Badań Medycznych w kreowaniu innowacyjnego systemu ochrony zdrowia.