• Aktualności

  Badania kliniczne - spotkanie informacyjne dla pacjentów

  26.07.2022 08:40
  Autor: BTT

  Szanowni Państwo,

   

  uprzejmie informujemy, że rozpoczęła się rekrutacja na spotkanie informacyjne dla pacjentów z Ambasadorami Badań Klinicznych. 

  Spotkanie zaplanowano on-line w dniu 07.09.2022 r. o godz. 18.00-19.00.

   

  Udział w spotkaniu wymaga wcześniejszej REJESTRACJI! Więcej informacji odnośnie spotkania oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie ABM - 29. Spotkanie informacyjne dla pacjentów z Ambasadorami Badań Klinicznych / abm.gov.pl

   

  Agencja Badań Medycznych w związku z działalnością Polskiej Sieci Badań Klinicznych realizuje spotkania informacyjne dla pacjentów w porozumieniu ze Stowarzyszeniem na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce. Wydarzenia mają na celu zwiększenie świadomości pacjentów w zakresie zasad prowadzenia badań klinicznych oraz samego uczestnictwa pacjentów w badaniach klinicznych. Pomocą w tym zakresie będą Ambasadorzy Badań Klinicznych, którzy są aktywną grupą pracowników rynku badań klinicznych z całej Polski, występujących w imieniu firm farmaceutycznych, CRO, ośrodków klinicznych. Zadaniem Ambasadorów jest m.in. prowadzenie spotkań edukacyjno-informacyjnych.

  Zapraszamy serdecznie!

  Powrót