• Ostatnia zmiana 04.10.2020 przez Zakład Klinicznej Biologii Molekularnej

Zajęcia z Podstaw genetyki i biologii molekularnej w roku akademickim 2020/2021 będą się odbywały w formie on-line.

Wykłady

Informacje o wykładach będą dostępne w sekcji „tematyka wykładów” w następujących terminach: Wykład 1 (28 IX-08 X); Wykład 2 (5 X- 11 X); Wykład 3 (12X-18 X).

Seminaria

Zajęcia seminaryjne zostaną przeprowadzone z wykorzystaniem platformy Blackboard (patrz sekcja: „Harmonogram zajęć”). Studenci zobowiązani są do przygotowania prezentacji uwzględniającej zagadnienia przedstawione w sekcji „Tematyka seminariów”. Zachęcam do korzystania z piśmiennictwa podanego na końcu tej sekcji.

Każdy student w danej grupie seminaryjnej ma obowiązek przygotowania i przedstawienia co najmniej 10 minutowej prelekcji. Na slajdach mają znajdować się głównie rysunki i schematy ułatwiające zrozumienie prezentowanego zagadnienia. Prezentacje przeładowane tekstem oraz przedstawione w sposób chaotyczny nie zostaną zaliczone. Szczegółowe informacje w jaki sposób należy przygotowywać prezentacje znajdują się na stronie: https://manka-academy.com/zasady-przygotowywania-prezentacji/

Warunkiem niezbędnym do rozpoczęcia zajęć seminaryjnych jest przesłanie na adres: anetta.sulewska@umb.edu.pl do dnia 04.10.2020 listy zawierającej nazwiska studentów z przyporządkowanymi zagadnieniami, które zobowiązują się przygotować.

Zaliczenie przedmiotu

Zaliczenie przedmiotu odbywa się na podstawie udziału w zajęciach seminaryjnych, przygotowania i zaliczenia prezentacji oraz pozytywnego wyniku z testu końcowego, obejmującego zagadnienia z wykładów oraz seminariów.