Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Rola farmaceuty w leczeniu ran w świetle obowiązujących wytycznych..
  • 20.02.2024 Zakład Farmacji Klinicznej

Rola farmaceuty w leczeniu ran w świetle obowiązujących wytycznych.

Zajęcia fakultatywne dla Studentów Farmacji IV roku odbędą się w semestrze letnim roku akademickiego 2023/2024.

Osoba prowadząca dr hab. Marta Baranowska - Kuczko

HARMONOGRAM SPOTKAŃ:

Fakultet odbędzie się 02 marca 2024 (sobota) od ok. godz. 10.00 -14.00 aula1 ECF.

Fakultet odbędzie się w ramach warsztatów organizowanych przez Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej UMB i Zarząd Białostocki Oddziału Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego  pt.: „Opieka nad pacjentem z ranami trudno gojącymi się",

Sylabusy znajdują się na stronie https://www.umb.edu.pl/wf/farmacja/informacje_dla_studentow/sylabusy

Regulamin obowiązujący w Zakładzie Farmacji Klinicznej UMB dla studentów kierunku Farmacja – fakultet „ Rola farmaceuty w leczeniu ran w świetle obowiązujących wytycznych"

Postanowienia ogólne

1.Zajęcia w ramach fakultetu „ Rola farmaceuty w leczeniu ran w świetle obowiązujących wytycznych” na kierunku Farmacja realizowane są w VIII semestrze w formie seminariów

2.Wszystkie zajęcia są obowiązkowe

4.Studenci zobowiązani są do przychodzenia na zajęcia punktualnie.

5.Niedopuszczalne jest korzystanie z telefonów komórkowych oraz Internetu (bez wcześniejszej konsultacji z osobą prowadzącą) w czasie zajęć.

6.Nagrywanie oraz wykonywanie zdjęć jest niedozwolone.

7.Obowiązuje całkowity zakaz podłączania do komputera jakichkolwiek nośników pamięci masowej (płyt CD/DVD, USB).

8.Konsekwencją postępowania studenta niezgodnie z regulaminem i wytycznymi BHP będzie wykluczenie jego uczestnictwa w ćwiczeniach, wykładach (nieobecność nieusprawiedliwiona).

Warunki zaliczenia przedmiotu

Zaliczenie na podstawie obecności oraz aktywnej pracy w zespołach oraz przygotowanie prezentacji multimedialnej na temat:

- Rola farmaceuty w leczeniu ran w świetle obowiązujących wytycznych.

Postanowienia końcowe

1. Do wszelkich sytuacji nie ujętych w powyższym regulaminie stosuje się Regulamin Studiów Stacjonarnych UMB (http://bip.umb.edu.pl/?cid=56)

2. W przypadku wątpliwości możliwość i sposób zaliczenia przedmiotu określa Kierownik jednostki. Studentowi przysługuje odwołanie od decyzji Kierownika Jednostki do Dziekana Wydziału, Prorektora ds. Studenckich lub ostatecznie do Rektora.

Wszelkie sprawy nie ujęte w niniejszym regulaminie leżą w gestii Kierownika Zakładu.