• Ostatnia zmiana 29.06.2023 przez Zakład Mikrobiologii Lekarskiej i Inżynierii Nanobiomedycznej

Do wiadomości Studentów II roku Kierunku Lekarsko-Dentystycznego UMB
    rok akademicki 2022/2023

Egzamin końcowy z przedmiotu "Mikrobiologia jamy ustnej" odbędzie się 30 czerwca o godzinie 9.00 w sali wykładowej Collegium UniversumProszę o zabranie dowodu tożsamości oraz długopisu, ołówka i gumki do ścierania.

Opiekun administracyjny roku: dr hab. n. med. Katarzyna Leszczyńska

e-mail: katarzyna.leszczynska@umb.edu.pl

Zajęcia z przedmiotu „Mikrobiologia jamy ustnej” odbywać się będą zgodnie z harmonogramem zajęć z uwzględnieniem bieżących zarządzeń Rektora Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Wykłady z przedmiotu „Mikrobiologia jamy ustnej” prowadzone będą na platformie Blackboard.

Zajęcia praktyczne (ćwiczenia) prowadzone będą w sali ćwiczeń Zakładu Mikrobiologii i Inżynierii Nanobiomedycznej UMB - harmonogram zajęć przedstawiony jest w zakładce „Plan zajęć” .

obuwie miękkie, fartuch laboratoryjny jednorazowy, maseczkę/przyłbicę, rękawice laboratoryjne

zeszyt (minimum 32-kartkowy), długopis, czarny marker do pisania po szkle, 2 kredki (czerwona i niebieska) oraz linijkę.

W związku z pandemią koronawirusa SARS-COV-2 na zajęciach obowiązują aktualne zasady sanitarne

(https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia)

oraz zarządzenia Rektora Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Podczas zajęć i przed salą ćwiczeń należy zachować dystans ≥2m.

Studenci z objawami sugerującymi zakażenie wirusem SARS-CoV-2 nie mogą uczestniczyć w zajęciach !

Opiekun administracyjny roku: dr hab. n. med. Katarzyna Leszczyńska

e-mail: katarzyna.leszczynska@umb.edu.pl