• 21.11.2019 Zakład Biotechnologii

• Zakład Biotechnologii decyzją Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej otrzymał patent na wynalazek pt."Chiralne, czwartorzędowe, N-spiro sole amoniowe i ich zastosowanie"

• W dniach 14-18 października 2019 r. staż w naszym Zakładzie w ramach programu ERASMUS+ odbywały studentki z Rumunii, aktywnie uczestnicząc w wykładach i pracach laboratoryjnych

• W dniu 16 października 2019 r. studentki II roku Kosmetologii IIº w ramach zajęć z przedmiotu Przemysłowa produkcja kosmetyków odbyły wycieczkę do firmy Clovin

• W dniach 5-9 sierpnia 2019 r. studentki z Algierii i Turcji odbywały praktyki w naszym Zakładzie aktywnie uczestnicząc w wykładach i pracach laboratoryjnych.

• Dnia 23 maja 2019 r. w ramach XVII Festiwalu Nauki i Sztuki uczniowie szkół ponadgimnazjalnych mieli okazję uczestniczyć w zajęciach:

"Znaczenie pH w życiu człowieka"