Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. KOMITET ORGANIZACYJNY.
  • KOMITET ORGANIZACYJNY

    

   Ogólnopolska konferencja „Wschodząca Diagnostyka” jest organizowana przez Studenckie Towarzystwo Diagnostów Laboratoryjnych UMB.

    

   Jest to organizacja zrzeszająca studentów Analityki Medycznej na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Współpracujemy z organizacjami STDL w całej Polsce. Nasi członkowie w kreatywny i aktywny sposób szerzą wiedzę wśród społeczeństwa na temat naszego kierunku jak i przyszłego zawodu Diagnosty Laboratoryjnego. Informują o prawidłowych, zdrowych nawykach oraz przypominają społeczeństwu jak poprawnie przygotować się do badań laboratoryjnych.

    

   W skład Komitetu Organizacyjnego wchodzą:

   Prof. dr hab. n. med. Violetta Dymicka Piekarska

   Kinga Wojda, Damian Fiedoruk, Hanna Krafzik

   Aleksandra Piórkowska, Urszula Ostrowiecka, Kinga Milewska, Izabela Modzelewska, Natalia Kurman, Karolina Zimnoch, Weronika Trybułowska, Natalia Zięba, Patryk Mieczkowski, Małgorzata Krasowska, Weronika Czarnowska, Kamila Cymbalista, Patrycja Dajnowska, Aleksandra Dmochowska, Jakub Wiktor Kosidło, Klaudia Adamczuk, Barbara Rowińska, Katrina Połosenko, Norbert Gajewski, Karolina Brześcińska, Daria Gastołek, Klaudia Adamczuk,  Maja Oksentowicz, Luiza Czaczkowska