Zaproszenie na warsztat- Praca modelem biznesowym 'Canvas' – zastosowanie w badaniach naukowych

05.12.2019 10:20
    Autor: BTT

Serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu szkoleń z zakresu tematyki ochrony patentowej oraz komercjalizacji wyników badań naukowych. Tym razem zapraszamy na warsztat pt. "Praca modelem biznesowym 'Canvas' – zastosowanie w badaniach naukowych". Podczas spotkania będzie się można zapoznać z planowaniem działań modelem biznesowym 'Canvas' oraz jego zastosowaniem podczas projektowania i realizacji projektów naukowych.

Szkolenie poprowadzi dr Andrzej Małkowski - Kierownik Biura Transferu Technologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, absolwent programu "Top 500 Innovators" realizowanego na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley, absolwent "Zarządzania transferem technologii" w Szkole Głównej Handlowej.

Termin: 12 grudnia 2019
    Czas: 12:00 - 14:00
    Miejsce: Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Białostockiej, ul. Zwierzyniecka 10 lok. 1 (wejście obok klubu studenckiego Gwint)

Szkolenia są realizowane w ramach projektu Inkubator Innowacyjności 2.0 dofinansowanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ze środków Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Projekt jest realizowany wspólnie przez Instytut Innowacji i Technologii Politechniki Białostockiej Sp. z o.o., Biuro Transferu Technologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku oraz Wschodni Ośrodek Transferu Technologii Uniwersytetu w Białymstoku