• Aktualności

  Drugi nabór projektów w Inkubatorze Innowacyjności 4.0

  23.06.2021 14:30
  Autor: BTT

  Uniwersytet Medyczny w Białymstoku ogłasza drugi nabór projektów na prace przedwdrożeniowe w ramach programu Inkubator Innowacyjności 4.0 w trybie ciągłym, do wyczerpania środków.

   

  Uprzejmie przypominam Państwu, że prace przedwdrożeniowe mają obejmować badania stosowane lub prace rozwojowe mające na celu opracowanie nowego produktu lub usługi (urządzenia, leku, testu, itp.) lub podniesienie ich zaawansowania technologicznego/wdrożeniowego. W ramach projektu możliwe jest finansowanie:

  1. Zakupu odczynników laboratoryjnych
  2. Zakupu materiałów eksploatacyjnych
  3. Zakupu drobnego sprzętu laboratoryjnego
  4. Zewnętrznych usług badawczych niezbędnych do realizacji prac przedwdrożeniowych
  5. Ochrony własności intelektualnej

   

  Maksymalna kwota dofinansowania wniosku na UMB wynosi 50 tys. zł netto (61,5 tys. zł brutto - z VAT). Prace mogą być realizowane najdłużej do 30.11.2022 r.

   

  Wnioski należy składać do Biura Transferu Technologii UMB w formie elektronicznej na adres btt@umb.edu.pl oraz podpisane w formie papierowej.

   

  Jeżeli w wyniku prowadzonych badań widzą Państwo możliwość stworzenia i przetestowania nowego produktu lub rozwijają Państwo jakąś technologię i chcą zdobyć środki na jej rozwój - to jest właściwy projekt, który to umożliwi.

   

  Szczegóły konkursu, regulamin i dokumentacja konkursowa znajdują się na stronie http://ii40.instytutpb.com/

   

  Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

  Powrót