Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Po godzinach.
 • Po godzinach.
 • Treść niedostępna...

  powrót
  Ostatnia zmiana 08.11.2022 przez Dział Projektów Pomocowych

  Po godzinach

  2020.12.14 - Pomocnicy Świętego Mikołaja

  W odpowiedzi na listy podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Białymstoku z ul. Baranowickiej skierowanych do Świętego Mikołaja, świąteczne prezenty z wielką radością przekazali pracownicy Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku: Działu Projektów Pomocowych, Działu Współpracy Międzynarodowej, Biura Promocji i Rekrutacji, Działu Inwestycji, Muzeum Historii Medycyny i Farmacji oraz Rzecznik Prasowy UMB. W akcję świąteczną zaangażowali się również członkowie ich rodzin, znajomi i przyjaciele.

   

  W Domu Pomocy Społecznej przywitał nas Pan dyrektor Wojciech Jocz ze swoją zastępczynią Panią Joanną Kryńską, Pani Halina Sylwiestruk - szefową Zespołu terapeutycznego oraz Pan fotograf:) i pomimo zimna na balkony wychodzili zaciekawieni tym wydarzeniem niektórzy podopieczni. Od razu nawiązaliśmy kontakt i rozmowę, widać, że się cieszyli, wołali do nas i machali serdecznie... czerwona czapka Św. Mikołaja działa jak magnes.

  Więcej zdjęć TUTAJ

   

   


  2019.11.16 - Koncert zespołu newspaperflyhunting

  W sobotę 16.11.2019 na scenie Motopubu swoje utwory zaprezentował zespół newspaperflyhunting w składzie z dwoma pracownikami naszego Działu: Michałem Pawłowskim i Jackiem Bezubikiem.  Było głośno! laugh

  TUTAJ można zapoznać się z twórczością zespołu newspaperflyhunting oraz zakupić ich muzykę w formacie zarówno fizycznym jak i elektronicznym, 

  a TUTAJ polubić ich Facebookowy profil.

   


  2018.11.11 - Biegnę dla Niepodległej

  W dniu stulecia odzyskania niepodległości, pomimo bardzo niesprzyjającej aury przedstawiciele naszego działu wzięli udział w imprezie biegowej pt. Biegnę dla Niepodległej organizowanej przez Fundację Białystok Biega.  Bieg na dystanie 10 km pokonaliśmy zarówno w sztafecie (Monika Siemion, Marek Sokołowski, Łukasz Lepionka) jak i indywidualnie (Jacek Bezubik).  Naprawdę było warto!! 


  2018.09.22/23 - Nocna Piątka / Szybka Dycha (8 Top Auto Białystok Biega)

  W dniach 22/23.09.2018 przedstawiciele naszego działu wzięli udział w Nocnej Piątce (Łukasz Lepionka, Jacek Bezubik, Monika Siemion, Marek Sokołowski i Michał Pawłowski) i Szybkiej Dyszce (Jacek Bezubik) organizowanej przez Fundację Białystok Biega. Dystanse 5km i 10 km zostały pokonane z wynikami lepszymi od oczekiwanych. No to biegniemy dalej!!!

  Wyniki i szczegóły na stronie Białystok Biega.


  2018.06.10 - Sztafeta Electrum Ekiden

  W ten jakże upalny dzień nasz Dział wziął udział w charytatywnej sztafecie Electrum Ekiden 2018 na dystansie 42km 195m. W drużynie POWER@UMB udział wzięli Marek Sokołowski (7km195m), Jacek Bezubik (5km), Michał Pawłowski (5km) oraz Monika Siemion (5km), wraz z naszymi wspaniałymi informatykami Jarosławem Ogonowskim (10km) i Tomaszem Fijałkowskim (10km). Pokonaliśmy siebie samych i jesteśmy dumni, i na pewno nie jest to nasze ostatnie słowo! Dziękujemy całemu UMB za wsparcie!


  2018.05.11 - II Medykaliowy Przejazd po Zdrowie

  Pracownicy Działu Projektów Pomocowych UMB dumnie reprezentowali dziś Uczelnię w II Medykaliowym Przejeździe po Zdrowie. Do zobaczenia również za rok!

   


  POWRÓT

  POWRÓT DO STRONY DPP