Zapraszamy do udziału w programie Polish Clinical Scholars Research Training!

24.08.2023 09:25
    Autor: BTT

Polscy badacze i naukowcy prowadzący badania kliniczne będą mieli okazję wziąć udział w nowym, światowej klasy programie szkoleniowym.

Program Polish Clinical Scholars Research Training (P-CSRT) to zaawansowane szkolenia w zakresie  ochrony zdrowia oraz badań naukowych, ze szczególnym naciskiem na badania kliniczne i publikacje. Program jest kierowany do osób które ukończyły medycynę, farmację, pielęgniarstwo oraz inne studia w dziedzinie nauk o zdrowiu lub nauk przyrodniczych. Program P-CSRT pozwoli Ci rozwinąć Twoje umiejętności i stanowi szansę na rozwój indywidualny i zawodowy.

Agencja Badań Medycznych rozpoczęła rekrutację do I edycji programu Polish Clinical Scholars Research Training („P-CSRT”) opracowanego i realizowanego przez Harvard Medical School Postgraduate Medical Education!

Najważniejsze informacje o Programie:

• Liczba uczestników w I edycji Programu: 100
    • Około 12 miesięcy - od końca października 2023 do początku października 2024
    • Program prowadzony jest w formie hybrydowej

• 3 czterodniowe spotkania warsztatowe
      • Termin I warsztatu – 24 - 27.10.2023 r. – Warszawa
      • Termin II warsztatu – 09 - 12.04.2024 r.  – Warszawa
      • Termin III warsztatu – 08 - 11.10.2024 r. – Boston, MA, USA

• 9 modułów szkoleniowych :
      • Wprowadzenie,
      • Biostatystyka,
      • Zaawansowana biostatystyka,
      • Epidemiologia,
      • Epigenetyka i epigenomika,
      • Zaawansowana problematyka badań klinicznych,
      • Podstawy nauk translacyjnych,
      • Przywództwo i praca w zespole,
      • Przygotowywanie publikacji naukowych i wniosków o dofinansowanie.

Udział w Programie jest dla Uczestnika całkowicie bezpłatny i finansowany przez Agencję Badań Medycznych

Zakwaterowanie uczestników podczas warsztatów w Warszawie i w Bostonie finansuje Agencja Badań Medycznych

Loty na trasie Warszawa – Boston – Warszawa są finansowane przez Agencję Badań Medycznych

Więcej informacji dotyczących rekrutacji w linku