Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Aktualności.
  • Aktualności

    Certyfikowany kurs online z zakresu ICH E6 (R3) - Good Clinical Practice.

    19.01.2026 21:45
    Autor: OWBK

    Na platformie szkoleniowej ABM został udostępniony certyfikowany kurs online z zakresu ICH E6 (R3) - Good Clinical Practice.

     

    Kurs jest bezpłatny i umożliwia uzyskanie imiennego certyfikatu w języku angielskim z akredytacją międzynarodowej organizacji TransCelerate BioPharma Inc., ważnego przez okres 3 lat.

     

    Szkolenie zostało przygotowane z myślą o szerokim gronie odbiorców, zarówno osobach rozpoczynających swoją drogę w obszarze badań klinicznych, jak i tych, które chcą ugruntować oraz zaktualizować swoją wiedzę.

     

    Każdy uczestnik dokonuje samodzielnej rejestracji na platformie szkoleniowej, a dostęp do kursu przyznawany jest automatycznie. Po zapoznaniu się z materiałem szkoleniowym należy przystąpić do testu składającego się z 12 pytań. Po jego zaliczeniu generowany jest imienny certyfikat.

     

    Rejestracja i dostęp do kursu:

    https://szkolenia.abm.gov.pl/logowanie/  

     

    Wszelkie pytania oraz zgłoszenia problemów technicznych prosimy kierować na adres: szkolenia@abm.gov.pl   

    Powrót