Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Zapraszamy Studentów do udziału w eksperckich zajęciach pn. „Czy w naszych organizmach możemy jeszcze znaleźć komórki macierzyste podobne do zarodkowych komórek macierzystych?” .
 • Zapraszamy Studentów do udziału w eksperckich zajęciach pn. „Czy w naszych organizmach możemy jeszcze znaleźć komórki macierzyste podobne do zarodkowych komórek macierzystych?” .
 • Ostatnia zmiana 22.11.2019 przez Dział Projektów Pomocowych

  Zapraszamy Studentów do udziału w eksperckich zajęciach pn. „Czy w naszych organizmach możemy jeszcze znaleźć komórki macierzyste podobne do zarodkowych komórek macierzystych?”

   

  UWAGA

  STUDENCI oraz STUDENTKI

   

  II  i III ROKU

  KIERUNKU LEKARSKIEGO

   

  Zapraszamy do udziału w eksperckich zajęciach pn. „Czy w naszych organizmach możemy jeszcze znaleźć komórki macierzyste podobne do zarodkowych komórek macierzystych?” prowadzonych przez światowej renomy Profesora Mariusza Ratajczaka z James Graham Brown Cancer Center, University of Louisville.

   

  Zajęcia prowadzone będą w języku angielskim.

   

  Biogram Profesora Mariusza Ratajczaka znajduje się w załączeniu.

   

  Termin: 16 grudnia 2019 r.

              Wykład: 8:30-10:00

              Seminarium: 10:15-11:45

   

  Miejsce: Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, Sala Kolumnowa (Lewe Skrzydło Pałacu Branickich)

   

  O zakwalifikowaniu zdecyduje kolejność zgłoszeń oraz znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.

   

  Wypełniony formularz rekrutacyjny należy dostarczyć osobiście do Działu Projektów Pomocowych do pokoju nr 222 od 22 listopada do 4 grudnia w godzinach 09:00-12:00, osoba do kontaktu: Karolina Cylwik, tel: 85 686-51-77, e-mail: karolina.cylwik@umb.edu.pl).

   

  Dokumenty do pobrania:

   

  Regulamin uczestnictwa w Projekcie:

  Zajęcia realizowane są w ramach projektu „Program Zintegrowanego Rozwoju Jakości Kształcenia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku”.