• Ostatnia zmiana 22.11.2023 przez Klinika Kardiologii i Chorób Wewnętrznych z Oddziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego

ORGANIZACJA ZAJĘĆ W KLINICE KARDIOLOGII W ROKU AKADEMICKIM 2023/2024

Ćwiczenia i seminaria odbywają się stacjonarnie. Wykłady odbywają się online.

Studenci w Klinice Kardiologii są zobowiązani do noszenia strojów medycznych.

W 9 dniu bloku odbywa się pisemne zaliczenie w formie stacjonarnej (test).

W ramach ćwiczeń, każda grupa będzie miała jedne zajęcia w Centrum Symulacji Medycznej (ul. Szpitalna 30) w godz. 09:45-12:00. W Centrum Symulacji Medycznej należy mieć strój medyczny/fartuch, obuwie na zmianę oraz stetoskop. W czasie zajęć można korzystać z pomocy naukowych. Obecność na zajęciach z symulacji medycznych jest obowiązkowa. Nieobecność nieusprawiedliwiona skutkuje niezaliczeniem bloku.

Możliwe tematy symulacji na 4 roku: bradykardia, tachyarytmia, zawał serca, obrzęk płuc.

W dniu zaliczenia należy przedłożyć asystentowi książeczkę umiejetności w celu uzyskania podpisu procedur medycznych w ramach bloku.