Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Najważniejsze doniesienia zjazdowe z 2010 roku.
  • Ostatnia zmiana 14.03.2012 przez

Najważniejsze doniesienia zjazdowe z 2010 roku

• Sierżantowicz R., Kirpsza B., Trochimowicz L.: Główne problemy pielęgniarstwa chirurgicznego. Suwalska Konferencja Chirurgiczna. 26 marca 2010.
    • Witkowska I., Sierżantowicz R.: Zakres edukacji w oddziałach chirurgicznych w kompetencji pielęgniarki i lekarza. 5 Międzynarodowa Konferencja Naukowa Studentów Medycyny i Młodych Lekarzy. Białystok 2010.
    • Lewko J., Sawczuk Z., Sierżantowicz R.: Analiza porównawcza wpływu cukrzycy i choroby niedokrwiennej serca na jakość życia pacjentów. Jubileuszowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa z okazji 10-lecia Wydziału Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, 18 maja 2010.
    • Sierżantowicz R., Rękawek A., Bachórzewska-Gajewska H., Lewko J., Trochimowicz L.: Analiza zakażeń u pacjentów z nowotworem płuc hospitalizowanych w Klinice Chirurgii Klatki Piersiowej. Jubileuszowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa z okazji 10-lecia Wydziału Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, 18 maja 2010.
    • Sierżantowicz R., Kirpsza B., Łagoda K., Hady H. Razak, Trochimowicz L.: Powikłania pooperacyjne po zabiegach bariatrycznych u pacjentów otyłych z cukrzycą typu 2. V Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa pt.: ,,Insulinoterapia w praktyce pielęgniarki-nowości’’ Warszawa, 17 grudnia 2010.
    • Łagoda K., Kobus G., Sierżantowicz R., Bachórzewska-Gajewska H.: Ocena wiedzy pielęgniarek na temat insulinoterapii. V Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa pt.: ,,Insulinoterapia w praktyce pielęgniarki- nowości’’ Warszawa, 17 grudnia 2010.