Ćwiczenia rozkład szczegółowy
SEMESTR VII WTOREK
Godzina | Grupa | Pracownia morfologii, pracownia nr 5013, data | Pracownia hemostazy, pracownia nr 5015, data | |
1
| 10.30- 13.30 | 1a | 03.10.2023 |
|
1b |
| 03.10.2023 | ||
13.45- 16.45 | 2a | 03.10.2023 |
| |
2b |
| 03.10.2023 | ||
2
| 10.30- 13.30 | 1a | 10.10.2023 |
|
1b |
| 10.10.2023 | ||
13.45- 16.45 | 2a | 10.10.2023 |
| |
2b |
| 10.10.2023 | ||
3
| 10.30- 13.30 | 1a | 17.10.2023 |
|
1b |
| 17.10.2023 | ||
13.45- 16.45 | 2a | 17.10.2023 |
| |
2b |
| 17.10.2023 | ||
4
| 10.30- 13.30 | 1a | 24.10.2023 |
|
1b |
| 24.10.2023 | ||
13.45- 16.45 | 2a | 24.10.2023 |
| |
2b |
| 24.10.2023 | ||
5
| 10.30- 13.30 | 1a | 07.11.2023 |
|
1b |
| 07.11.2023 | ||
13.45- 16.45 | 2a | 07.11.2023 |
| |
2b |
| 07.11.2023 | ||
6 | 10.30- 13.30 | 1a | 14.11.2023 |
|
1b |
| 14.11.2023 | ||
13.45- 16.45 | 2a | 14.11.2023 |
| |
2b |
| 14.11.2023 | ||
7
| 10.30- 13.30 | 1a | 21.11.2023 |
|
1b |
| 21.11.2023 | ||
13.45- 16.45 | 2a | 21.11.2023 |
| |
2b |
| 21.11.2023 | ||
1
| 10.30- 13.30 | 2a |
| 28.11.2023 |
2b | 28.11.2023 |
| ||
13.45- 16.45 | 1a |
| 28.11.2023 | |
1b | 28.11.2023 |
| ||
2 | 10.30- 13.30 | 2a |
| 05.12.2023 |
2b | 05.12.2023 |
| ||
13.45- 16.45 | 1a |
| 05.12.2023 | |
1b | 05.12.2023 |
| ||
3 | 10.30- 13.30 | 2a |
| 12.12.2023 |
2b | 12.12.2023 |
| ||
13.45- 16.45 | 1a |
| 12.12.2023 | |
1b | 12.12.2023 |
| ||
4 | 10.30- 13.30 | 2a |
| 19.12.2023 |
2b | 19.12.2023 |
| ||
13.45- 16.45 | 1a |
| 19.12.2023 | |
1b | 19.12.2023 |
| ||
5 | 10.30- 13.30 | 2a |
| 16.01.2024 |
2b | 16.01.2024 |
| ||
13.45- 16.45 | 1a |
| 16.01.2024 | |
1b | 16.01.2024 |
| ||
6 | 10.30- 13.30 | 2a |
| 23.01.2024 |
2b | 23.01.2024 |
| ||
13.45- 16.45 | 1a |
| 23.01.2024 | |
1b | 23.01.2024 |
| ||
7 | 10.30- 12.00 | 2a |
| 30.01.2024 |
2b | 30.01.2024 |
| ||
12.15- 13.45 | 1a |
| 30.01.2024 | |
1b | 30.01.2024 |
|
SEMESTR VII ŚRODA
Nr ćwiczenia | Godzina | Grupa | Pracownia morfologii, pracownia nr 5013, data | Pracownia hemostazy, pracownia nr 5015, data |
1
| 10.30- 13.30 | 3a | 04.10.2023 |
|
3b |
| 04.10.2023 | ||
13.45- 16.45 | 4a | 04.10.2023 |
| |
4b |
| 04.10.2023 | ||
2
| 10.30- 13.30 | 3a | 11.10.2023 |
|
3b |
| 11.10.2023 | ||
13.45- 16.45 | 4a | 11.10.2023 |
| |
4b |
| 11.10.2023 | ||
3
| 10.30- 13.30 | 3a | 18.10.2023 |
|
3b |
| 18.10.2023 | ||
13.45- 16.45 | 4a | 18.10.2023 |
| |
4b |
| 18.10.2023 | ||
4
| 10.30- 13.30 | 3a | 25.10.2023 |
|
3b |
| 25.10.2023 | ||
13.45- 16.45 | 4a | 25.10.2023 |
| |
4b |
| 25.10.2023 | ||
5
| 10.30- 13.30 | 3a | 08.11.2023 |
|
3b |
| 08.11.2023 | ||
13.45- 16.45 | 4a | 08.11.2023 |
| |
4b |
| 08.11.2023 | ||
6 | 10.30- 13.30 | 3a | 15.11.2023 |
|
3b |
| 15.11.2023 | ||
13.45- 16.45 | 4a | 15.11.2023 |
| |
4b |
| 15.11.2023 | ||
7
| 10.30- 13.30 | 3a | 22.11.2023 |
|
3b |
| 22.11.2023 | ||
13.45- 16.45 | 4a | 22.11.2023 |
| |
4b |
| 22.11.2023 | ||
1
| 10.30- 13.30 | 4a |
| 29.11.2023 |
4b | 29.11.2023 |
| ||
13.45- 16.45 | 3a |
| 29.11.2023 | |
3b | 29.11.2023 |
| ||
2 | 10.30- 13.30 | 4a |
| 06.12.2023 |
4b | 06.12.2023 |
| ||
13.45- 16.45 | 3a |
| 06.12.2023 | |
3b | 06.12.2023 |
| ||
3 | 10.30- 13.30 | 4a |
| 13.12.2023 |
4b | 13.12.2023 |
| ||
13.45- 16.45 | 3a |
| 13.12.2023 | |
3b | 13.12.2023 |
| ||
4 | 10.30- 13.30 | 4a |
| 20.12.2023 |
4b | 20.12.2023 |
| ||
13.45- 16.45 | 3a |
| 20.12.2023 | |
3b | 20.12.2023 |
| ||
5 | 10.30- 13.30 | 4a |
| 17.01.2024 |
4b | 17.01.2024 |
| ||
13.45- 16.45
| 3a |
| 17.01.2024 | |
3b | 17.01.2024 |
| ||
6 | 10.30- 13.30 | 4a |
| 24.01.2024 |
4b | 24.01.2024 |
| ||
13.45- 16.45 | 3a |
| 24.01.2024 | |
3b | 24.01.2024 |
| ||
7 | 10.30- 12.00 | 4a |
| 31.01.2024 |
4b | 31.01.2024 |
| ||
12.15- 13.45 | 3a |
| 31.01.2024 | |
3b | 31.01.2024 |
|
SEMESTR VIII WTOREK - zmiany w planie zostały wprowadzone na prośbę studentów
Nr ćwiczenia z bloku ćwiczeń | Godzina | Grupa | Ocena rozmazu krwi i szpiku w niedokrwistościach VI piętro sala nr 4/ DATA |
1 | 9.45- 12.45 | 1a+ 1b | 20.02.2024 |
13.00- 16.00 | 3a+ 3b | ||
2
| 9.45- 12.45 | 1a+ 1b | 27.02.2024 |
13.00- 16.00 | 3a+ 3b | ||
3
| 9.45- 12.45 | 1a+ 1b | 05.03.2024 |
13.00- 16.00 | 3a+ 3b | ||
4
| 9.45- 12.45 | 1a+ 1b | 12.03.2024 |
13.00- 16.00 | 3a+ 3b | ||
5 | 9.45- 12.45 | 1a+ 1b | 19.03.2024 |
13.00- 16.00 | 3a+ 3b | ||
6 | 9.45- 12.45 | 1a+ 1b | 26.03.2024 |
13.00- 16.00 | 3a+ 3b | ||
7
| 9.45- 12.45 | 1a+ 1b | 09.04.2024 |
13.00- 16.00 | 3a+ 3b | ||
Nr ćwiczenia z bloku ćwiczeń | Godzina | Grupa | oceny rozmazu krwi i szpiku w chorobach rozrostowych układu krwiotwórczego VI piętro sala nr 4/ DATA |
1 | 15.00- 18.00 | 1a+ 1b | 08.04.2024
09.04.2024
|
16.00- 19.00 | 3a+ 3b | ||
2 | 9.45- 12.45 | 1a+ 1b | 16.04.2024 |
13.00- 16.00 | 3a+ 3b | ||
3 | 9.45- 12.45 | 1a+ 1b | 23.04.2024 |
13.00- 16.00 | 3a+ 3b | ||
4 | 13.00- 16.00 | 1a+ 1b | 25.04.2024
|
16.00- 19.00 | 3a+ 3b | ||
5 | 9.45- 12.45 | 1a+ 1b | 14.05.2024 |
13.00- 16.00 | 3a+ 3b | ||
6 | 12.00- 15.00 | 1a+ 1b | 17.05.2024
21.05.2024 |
13.00- 16.00 | 3a+ 3b | ||
7 | 9.45- 12.45 | 1a+ 1b | 21.05.2024 |
16.00- 19.00 | 3a+ 3b |
SEMESTR VIII ŚRODA
Nr ćwiczenia z bloku ćwiczeń | Godzina | Grupa | Ocena rozmazu krwi i szpiku w niedokrwistościach VI piętro sala nr 4/ DATA |
1 | 9.45- 12.45 | 4a+ 4b | 21.02.2024 |
13.00- 16.00 | 2a+ 2b | ||
2
| 9.45- 12.45 | 4a+ 4b | 28.02.2024 |
13.00- 16.00 | 2a+ 2b | ||
3
| 9.45- 12.45 | 4a+ 4b | 06.03.2024 |
13.00- 16.00 | 2a+ 2b | ||
4
| 9.45- 12.45 | 4a+ 4b | 13.03.2024 |
13.00- 16.00 | 2a+ 2b | ||
5 | 9.45- 12.45 | 4a+ 4b | 20.03.2024 |
13.00- 16.00 | 2a+ 2b | ||
6 | 9.45- 12.45 | 4a+ 4b | 27.03.2024 |
13.00- 16.00 | 2a+ 2b | ||
7
| 9.45- 12.45 | 4a+ 4b | 10.04.2024 |
13.00- 16.00 | 2a+ 2b | ||
Nr ćwiczenia z bloku ćwiczeń | Godzina | Grupa | oceny rozmazu krwi i szpiku w chorobach rozrostowych układu krwiotwórczego VI piętro sala nr 4/ DATA |
1 | 12.00- 15.00 | 4a+ 4b | 08.04.2024
10.04.2024 |
16.00- 19.00 | 2a+ 2b | ||
2 | 9.45- 12.45 | 4a+ 4b | 17.04.2024 |
13.00- 16.00 | 2a+ 2b | ||
3 | 9.45- 12.45 | 4a+ 4b | 24.04.2024 |
13.00- 16.00 | 2a+ 2b | ||
4 | 9.45- 12.45 | 4a+ 4b | 08.05.2024 |
13.00- 16.00 | 2a+ 2b | ||
5 | 9.45- 12.45 | 4a+ 4b | 15.05.2024 |
13.00- 16.00 | 2a+ 2b | ||
6 | 10.15- 13.15 | 4a+ 4b | 20.05.2024
22.05.2024 |
13.00- 16.00 | 2a+ 2b | ||
7 | 9.45- 12.45 | 4a+ 4b | 22.05.2024 |
16.00- 19.00 | 2a+ 2b |