• Ostatnia zmiana 22.02.2024 przez Klinika Kardiologii Inwazyjnej, Chorób Wewnętrznych z OIOK i Pracownią Hemodynamiki

ORGANIZACJA ZAJĘĆ W KLINICE KARDIOLOGII INWAZYJNEJ W ROKU AKADEMICKIM 2023/2024

Ćwiczenia i seminaria odbywają się wh Harmonogramu zajęć w godzinach 8:00-12:10.

Seminaria są prowadzone przez Klinikę Kardiologii i Klinikę Kardiologii Inwazyjnej i są wspólne dla studentów ćwiczących w Klinice Kardiologii i w Klinice Kardiologii Inwazyjnej.

Seminaria Kliniki Kardiologii Inwazyjnej odbywaja się na platformie Blackboard (spotkanie w czasie rzeczywistym i materiały do samodzielnego odtworzenia): https://umbedu.blackboard.com/ .  W każdym dniu ćwiczeń w Klinice należy być przygotowanym z tematu odpowiedniego seminarium.

Każdy student otrzyma z Działu Nowoczesnych Metod i Technik Kształcenia UMB e-mail z linkiem aktywacyjnym do platformy i jest zobowiązany do uzyskania tego dostępu. Grupy ćwiczące w I bloku powinny już otrzymać powyższe maile. W przypadku problemów w dostępem prosimy o kontakt: blackboard@umb.edu.pl.

Ćwiczenia stacjonarne w Klinice:

Studenci  są zobowiązani do noszenia strojów medycznych.

W 9 dniu bloku odbywa się pisemne zaliczenie w formie stacjonarnej, wspólne dla obu Klinik. Studenci w Sali Seminaryjnej o godz. 8:30.

W ramach ćwiczeń, każda grupa będzie miała jedne zajęcia w Centrum Symulacji Medycznej (ul. Szpitalna 30). O terminie symulacji grupy zostaną poinformowane przez swoich asystentów. W Centrum Symulacji Medycznej należy mieć strój medyczny lub fatruch, obuwie na zmianę oraz stetoskop. W czasie zajęć można korzystać z pomocy naukowych.

Wykłady odbywają się stacjonarnie lub online za pośrednictwem platformy Blackboard.