• 29.04.2020 Zakład Chemii Organicznej

31-03-2020

Z powodu wprowadzenia nowych ograniczeń w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w dniach 1-24 kwietnia 2020 r. będą pełnione dyżury pracowników Zakładu Chemii Organicznej w miejscu pracy pod następującymi numerami telefonów:

• Poniedziałek, tel. wewn. 56-82; 56-84
    • Wtorek, tel. wewn. 56-86
    • Środa, tel. wewn. 56-82
    • Czwartek, tel. wewn. 56-87; 56-85
    • Piątek, tel. wewn. 56-82

Prosimy o kontakt emailowy z pracownikami Zakładu na wskazane adresy email na stronie internetowej Zakładu.

We wszystkich sprawach można kontaktować się z Kierownikiem Zakładu:

• dr hab. Marta Płońska-Brzezińska, tel. wewn. 56-87, marta.plonska-brzezinska@umb.edu.pl

Kierownik Zakładu Chemii Organicznej

23-03-2020

Uwaga studenci!!!

W celu umożliwienia realizacji programu kształcenia z przedmiotów realizowanych w Zakładzie Chemii Organicznej proszę regularnie sprawdzać aktualności na stronie Zakładu w zakładce „Dydaktyka”.

Materiały dydaktyczne dla poszczególnych przedmiotów są sukcesywnie aktualizowane z podaniem zakresu do opanowania. Regularnie udostępniana jest wersja elektroniczna materiałów ze wszystkich przedmiotów realizowanych w naszym Zakładzie w tym semestrze (wykłady, seminaria i ćwiczenia).

Forma zaliczenia programu z danego przedmiotu w okresie nieobecności studenta/doktoranta związanej z przerwą epidemiologiczną zostanie ustalona w terminie późniejszym dopasowując się do zaistniałej sytuacji.

Proszę zapoznawać się regularnie z zamieszczanymi materiałami dydaktycznymi i być w stałym kontakcie z nauczycielami akademickimi prowadzącymi dany przedmiot.

Kierownik Z.Ch.Org.

18-03-2020

Mając na uwadze treść § 1 Rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 16 marca 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 455) oraz wytycznymi Rektora Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, przeorganizowana zostaje praca Zakładu Chemii Organicznej.

Informuję, że w terminie objętym powyższymi wytycznymi i odpowiednimi rozporządzeniami, będą pełnione dyżury pracowników Zakładu w miejscu pracy pod następującymi numerami telefonów:

• Poniedziałek, tel. wewn. 56-82; 56-84
    • Wtorek, tel. wewn. 56-86; 56-82; 56-84
    • Środa, tel. wewn. 56-82; 56-85
    • Czwartek, tel. wewn. 56-82; 56-85
    • Piątek, tel. wewn. 56-86; 56-85

Prosimy o kontakt emailowy z pracownikami Zakładu na wskazane adresy email na stronie internetowej Zakładu.

We wszystkich sprawach można kontaktować się z Kierownikiem Zakładu:

Kierownik Zakładu Chemii Organicznej

13-03-2020

Uwaga studenci!!!

Materiały dydaktyczne dla poszczególnych przedmiotów będą sukcesywnie aktualizowane z podaniem zakresu do opanowania. Udostępniona zostanie wersja elektroniczna materiałów.

Forma zaliczenia programu z danego przedmiotu w okresie nieobecności studenta/doktoranta związanej z sytuacją epidemiologiczną zostanie ustalona w terminie późniejszym.

Kierownik Z.Ch.Org.

Marta Płońska-Brzezińska

1. Zapraszam na spotkanie informacyjne dotyczące Studenckiego Koła Naukowego działającego przy Zakładzie Chemii Organicznej.

Zebranie odbędzie się w dniach 25.10.2019 r. (piątek) oraz 28.10.2019 r. (poniedziałek) godz. 15:00, w Collegium Primum, I piętro, Zakład Chemii Organicznej, pok. 2.35.

dr hab. Marta Płońska-Brzezińska

2. Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych studentów UMB do wzięcia udziału w projekcie naukowym p.n. "Synteza porowatych materiałów nanokompozytowych, ich właściwości fizykochemiczne oraz zastosowanie w elektrochemii" realizowanym w Zakładzie Chemii Organicznej UMB. Projekt jest realizowany dzięki finansowemu wsparciu Narodowego Centrum Nauki. Wszystkie informacje dt. wymagań dla kandydatów znajdują się pod linkiem:

oraz w informacjach konkursowych:

Konkurs na stanowisko typu student-stypendysta w projekcie OPUS, finansowanym ze środków NCN, pn. Synteza porowatych materiałów nanokompozytowych, ich właściwości fizykochemiczne oraz zastosowanie w elektrochemii (Termin składania ofert: 15.11.2019, 15:00)

Kierownik projektu: dr hab. Marta Płońska-Brzezińska

3. Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych studentów UMB do wzięcia udziału w projekcie naukowym p.n. "Synteza porowatych materiałów nanokompozytowych, ich właściwości fizykochemiczne oraz zastosowanie w elektrochemii" realizowanym w Zakładzie Chemii Organicznej UMB. Projekt jest realizowany dzięki finansowemu wsparciu Narodowego Centrum Nauki. Wszystkie informacje dt. wymagań dla kandydatów znajdują się pod linkiem:

oraz w informacjach konkursowych:

Konkurs na stanowisko typu student-stypendysta w projekcie OPUS, finansowanym ze środków NCN, pn. Synteza porowatych materiałów nanokompozytowych, ich właściwości fizykochemiczne oraz zastosowanie w elektrochemii (Termin składania ofert: 31.10.2019, 15:00)

Kierownik projektu: dr hab. Marta Płońska-Brzezińska

ZAPRASZAMY NA SEMINARIM NAUKOWE ZAKŁADU CHEMII ORGANICZNEJ

„Synteza nowych związków oddziałujących z DNA jako substancji o potencjalnych właściwościach przeciwnowotworowych, przeciwgrzybiczych i/lub przeciwbakteryjnych”

mgr Dawid Maliszewski