Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej licencji bazy danych EndNote Volume i kursu e-learningowego.
  • Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej licencji bazy danych EndNote Volume i kursu e-learningowego.
  • Ostatnia zmiana 15.10.2019 przez Dział Projektów Pomocowych

UWAGA!

Kierownicy studiów doktoranckich UMB,

Promotorzy prac doktorskich UMB,

Studenci Studiów Doktoranckich UMB,

W dalszym ciągu zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej licencji bazy danych EndNote Volume i kursu e-learningowego.

EndNote to narzędzie służące do zarządzania bibliografią (gromadzenie informacji bibliograficznych, możliwość załączania pełnych tekstów, tworzenie bibliografii w pracy naukowej wg. formatu wymaganego przez czasopisma). Stworzenie bazy danych skraca czas pozyskiwania informacji, jej sprawniejsze wykorzystanie w pracy naukowo-dydaktycznej oraz pozwala na usystematyzowanie i uporządkowanie posiadanych zasobów dydaktycznych i naukowych.

W celu szybszego nabycia umiejętności posługiwania się programem, zostanie zapewniony kurs e-learningowy przedstawiający podstawowe zasady działania narzędzia.

Otrzymanie licencji zobowiązuje do wzięcia udziału w kursie e-learningowym.

Osoby chętne  prosimy o kontakt z Kierownikiem Działu IT- Jarosławem Ogonowskim: jaroslaw.ogonowski@umb.edu.pl