• Polskie Towarzystwo Metabolomiczne

   oraz

   Uniwersytet Medyczny w Białymstoku

    

   zapraszają do udziału w

    

   VII Konferencji naukowej z cyklu „Metabolomics Circle”,

   która odbędzie się w dniach 4-6 listopada 2020 roku.

    

   Szanowni Państwo,

    

        W imieniu Polskiego Towarzystwa Metabolomicznego oraz Rektora Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, Pana Prof. dr hab. Adama Krętowskiego, mam przyjemność zaprosić do udziału w siódmej już edycji konferencji z cyklu „Metabolomics Circle”. Planowaliśmy spotkanie w Białymstoku, jednak w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną wywołaną rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2, mając na względzie Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, zdecydowaliśmy się zorganizować nasze spotkanie w formie on-line. Będą Państwo mieli możliwość by zaprezentować najnowsze wyniki własnych badań z wykorzystaniem metabolomiki lub prace przyczyniające się do jej dalszego rozwoju. Wierzymy, iż pomimo zmienionej formy, spotkanie to przyczyni się do dalszej integracji środowiska osób zainteresowanych metabolomiką, zapewni możliwość wymiany myśli i poglądów oraz pozwoli na utrwalenie obecnych i powstanie nowych owocnych współprac naukowych.

   Podczas konferencji prezentowane będą wykłady plenarne uznanych autorytetów w dziedzinie metabolomiki, wykłady dojrzałych naukowców oraz komunikaty ustne młodych naukowców. Dodatkowo, planowana jest sesja plakatowa, warsztaty, a także panele dyskusyjne.

    

   Zgłoszenie udziału należy potwierdzić do dnia 31.08.2020 roku za pomocą formularza (Potwierdzenie uczestnictwa), natomiast streszczenia komunikatów zjazdowych będzie można nadsyłać za pomocą formularza zgłoszeniowego (Rejestracja), który będzie dostępny od 01.08.2020 do 18.09.2020 roku.

    
    

   Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.

   W imieniu Organizatorów Przewodniczący Komitetu „Metabolomics Circle 2020”

    

   Dr hab. Michał Ciborowski

    

  •