Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Najważniejsze doniesienia zjazdowe z 2010 roku.
  • Ostatnia zmiana 18.03.2012 przez Administrator UMB

Najważniejsze doniesienia zjazdowe z 2010 roku

• Kobus G., Łagoda K., Sawicka J., Snarska K., Dobrzycki S., Bachórzewska-Gajewska H.: Choroba wieńcowa u pacjentów z cukrzycą typu. Konferencja Naukowo-Szkoleniowa pt. Insulinoterapia w praktyce pielęgniarki - nowości. Warszawa, 17 grudnia 2010.
    • Kobus G., Łagoda K., Sawicka J., Bachórzewska-Gajewska H.:

Czynniki ryzyka chorób sercowo-naczyniowych u pacjentów z chorobą wieńcową serca i współistniejącą cukrzycą. Insulinoterapia w praktyce pielęgniarki - nowości. Konferencja Szkoleniowo-Naukowa, Warszawa, 17 grudnia 2010

• Łagoda K., Kobus G. Sierżantowicz R. , Bachórzewska-Gajewska H.: Ocena wiedzy pielęgniarek na temat insulinoterapii. Insulinoterapia w praktyce pielęgniarki – nowości. Konferencja Naukowo-Szkoleniowa, Warszawa, 17 grudnia 2010.
    • Małyszko J., Małyszko J.S., Nomy Iaina-Levy, Bochorzewska-Gajewska H., Kobus G., Dobrzycki S.: NGAL (neutrophil gelatinase-associated lipocalin) as a marker of kidney function in the elderly. XVII ERA-EDTA Congress - II DGfN Congress, Munich, Germany, June 25-28, 2010