• Ostatnia zmiana 19.04.2024 przez Zakład Analizy i Bioanalizy Leków

Ogłoszenie:

Na prośbę studentów zajęcia z 29 kwietnia są odwołane i zostaną przeniesione na 10 czerwca.

Pierwszy wykład z przedmiotu "Analiza Instrumentalna" odbędzie się  22 lutego 2024 r. (czwartek)  o godzinie 8:15-9:45, ECF sala 040.

Pierwsze ćwiczenia z przedmiotu: "Analiza Instrumentalna" dla poszczególnych grup odbędą się zgodnie z harmonogramem ćwiczeń – tj. od 19 lutego 2024 r. (poniedziałek) w sali ćwiczeń Zakładu Analizy i Bioanalizy Leków ECF, II piętro.

Pierwsze ćwiczenia instrukcja: ćwiczenia wstępne.

Na zajęcia laboratoryjne student zobowiązany jest przynieść: zeszyt laboratoryjny, linijkę, kalkulator, ołówek, papier milimetrowy.

Przed wejściem do sali ćwiczeń studenci zobowiązani są do:

• włożenia białego fartucha z długim rękawem
    • zmiany obuwia
    • dezyfekcji rąk (pojemnik z środkiem do dezynfekcji rąk znajduje się obok drzwi do Zakładu)

Ćwiczenia które nie zostaną zrealizowane (ze względu na święta) zostaną odrobione w terminie ustalonym przez prowadzącego zajęcia.

Godziny konsultacji:

• prof. dr hab. Wojciech Miltyk - poniedziałek 13:00-14:00
    • dr Elżbieta Milewska – poniedziałek 12:00-13:00 (II piętro, pok. 216)
    • dr Wioleta Omeljaniuk - wtorek 10:00-11:00 (I piętro, pokój asystentów 118)
    • mgr Magdalena Sawicka - wtorek 10:00-11:00 (I piętro, pokój asystentów 118)