• Ostatnia zmiana 15.10.2020 przez Zakład Medycyny Wieku Rozwojowego i Pielęgniarstwa Pediatrycznego

Mając na względzie obecną sytuację epidemiologiczną zalecamy,

aby sprawy niewymagające kontaktu bezpośredniego załatwiać mailowo i telefonicznie.

Wszelkie zmiany w planach nauczania w Zakładzie Medycyny Wieku Rozwojowego i Pielęgniarstwa Pediatrycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku w roku akademickim 2020/2021 będą aktualizowane na bieżąco.

UWAGA!

Zajęcia praktyczne dla kierunku Pielęgniarstwo III rok I stopnia stacjonarne, gr. 1a z przedmiotru "Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne" zaplanowane w dniu 16.10.2020 r.  nie odbędą się.

UWAGA!

Seminaria dla kierunku Pielęgniarstwo II rok I stopnia stacjonarne gr. 3 i 4 z przedmiotru "Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne" zaplanowane  w dniu 15.10.2020 r. w Zakładzie Medycyny Wieku Rozwojowego i Pielęgniarstwa Pediatrycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku nie odbędą się z powodu choroby asystenta.

UWAGA!

Wykłady w Zakładzie Medycyny Wieku Rozwojowego i Pielęgniarstwa Pediatrycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku w roku akademickim 2020/2021 na kierunkach:

• Zdrowie Publiczne III rok I stopnia stacjonarne

• Logopedia II rok I stopnia stacjonarne

• Elektroradiologia II rok II stopnia stacjonarne

• Położnictwo II rok I stopnia stacjonarne

realizowane będą online zgodnie z harmonogramem zajęć