• 20.02.2024 Zakład Farmacji Klinicznej

POPRAWA EGZAMINU Z FARMACJI KLINICZNEJ
    ODBĘDZIE SIĘ 11 MARCA 2024 R. O GODZ. 10.00
    W AULI ECF  NR 2 .

Na egzamin proszę przynieść kalkulator naukowy.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

EGZAMIN Z PRZEDMIOTU FARMACJA KLINICZNA ODBĘDZIE SIĘ
    14 LUTEGO 2024R. O GODZ. 10.00
    W AULI 1 ECF.

Na egzamin proszę przynieść kalkulator.

TABLICA OGŁOSZEŃ ZNAJDUJE SIĘ W BUDYNKU ECF, NA III PIĘTRZE.

W SPRAWACH ORGANIZACYJNYCH PROSZĘ KONTAKTOWAĆ SIĘ Z DR MARTĄ BARANOWSKĄ-KUCZKO.

Dostęp do czasopism i książek w wersji elektronicznej jest możliwy ze strony biblioteka.umb.edu.pl po wybraniu zakładki "Zasoby" a następnie "Wszystkie zasoby elektroniczne" (lista zasobów jest ułożona w kolejności alfabetycznej). Przy korzystaniu poza siecią uczelnianą konieczne jest logowanie (nazwa użytkownika i hasło jak przy logowaniu do katalogu książek).

Uprzejmie informujemy, że podręczniki w wersji elektronicznej w języku polskim dostępne są na platformach Elibrary oraz IBUKLibra natomiast podręczniki w języku angielskim - w bazach AccessMedicine i ClinicalKey.