• Ostatnia zmiana 22.02.2024 przez Klinika Kardiologii Inwazyjnej, Chorób Wewnętrznych z OIOK i Pracownią Hemodynamiki

Ćwiczenia z propedeutyki interny w Klinice Kardiologii Inwazyjnej odbywają się w formie stacjonarnej.

Na zajęciach studenci są zobowiązani do noszenia strojów medycznych oraz do zakrywania ust i nosa maseczkami.

W ramach ćwiczeń, każda grupa będzie miała jedne zajęcia w Centrum Symulacji Medycznej (ul. Szpitalna 30). O terminie symulacji grupy zostaną poinformowane przez swoich asystentów. W Centrum Symulacji Medycznej należy mieć strój medyczny lub fatruch, obuwie na zmianę oraz stetoskop. Obecność na zajęciach z symulacji medycznych jest obowiązkowa. Nieobecność nieusprawiedliwiona skutkuje niezaliczeniem bloku.