• Ostatnia zmiana 02.10.2019 przez Studium Filozofii i Psychologii Człowieka

    O Studium

     

    Kierownik

    dr hab. Barbara Polityńska - Lewko barbara.politynska-lewko@umb.edu.pl

    pokój 4.26

    TEL: 85 748 5465 (w godzinach konsultacji - patrz  zakładka "Kadra")

     

    pokój 4.27

    TEL: 85 748 5497 (w godzinach konsultacji - patrz zakładka "Kadra")

    dr hab. Jacek Breczko  breczko@poczta.onet.pl

    mgr Krystyna Walejewska - Iwaszko  krystyna.walejewska-iwaszko@umb.edu.pl

    mgr Joanna Wołosowicz   joannawołosowicz@gmail.com

    dr hab. Tomasz Bajkowski   t.bajkowski@uwb.edu.pl

     

    pokój 4.25

    TEL: 85 686 5085 (w godzinach konsultacji - patrz zakładka "Kadra")

    mgr Agnieszka Dziadel  agnieszka.dziadel@umb.edu.pl

    dr n. hum. Grzegorz Zalewski  gzalew@umb.edu.pl
     

    Współpracownicy:

    mgr Olga Pokorska  pokorska.olga@gmail.com

    mgr Jolanta Sawicka  jwsawicka@wp.pl