Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Zaproszenie na szkolenie dla menadżerów badań naukowych.
  • Zaproszenie na szkolenie dla menadżerów badań naukowych.
  • Ostatnia zmiana 04.10.2019 przez Dział Projektów Pomocowych

Zaproszenie na szkolenie dla menadżerów badań naukowych

do udziału w szkoleniu pn.

Szkolenie dla menadżerów badań naukowych

Serdecznie zapraszamy pracowników Działu Nauki do udziału w szkoleniu dla menadżerów badań naukowych.

Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników instytutów PAN, szkół wyższych oraz instytutów naukowo-badawczych z Polski, którzy na co dzień zajmują się zarządzaniem projektami europejskimi przede wszystkim w ramach Horyzontu 2020. Językiem szkolenia jest angielski, a tematyka koncentruje się zarówno wokół najważniejszych zagadnień dotyczących 8. programu ramowego jaki i kolejnego, który będzie funkcjonował pod nazwą Horyzont Europa. Wykłady prowadzone będą przez specjalistów m.in. z Komisji Europejskiej oraz europejskich instytucji działających w Brukseli na rzecz badań naukowych i innowacji.

Wypełniony formularz rekrutacyjny (<- kliknij tutaj) należy dostarczyć do Działu Projektów Pomocowych do dnia 26.10.2018, osoba do kontaktu: Karolina Cylwik (zpu1@umb.edu.pl, tel: 85 686 51 40).