Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Kadra.
  • Ostatnia zmiana 26.09.2022 przez Zakład Biotechnologii Żywności

    Kadra

    Kierownik:

    dr hab. n med. Anna Maria Witkowska

    85 686 50 90

    anna.witkowska@umb.edu.pl

     

    Pracownicy:

     

    dr hab. n. zdr. Małgorzata Elżbieta Zujko

    85 686 50 88

    malgorzata.zujko@umb.edu.pl

     

    dr n. zdr. Iwona Mirończuk-Chodakowska

    85 686 50 88

    iwona.mironczuk-chodakowska@umb.edu.pl

     

    dr hab. n. med. Katarzyna Terlikowska

    85 686 50 89

    katarzyna.terlikowska@umb.edu.pl

     

    mgr chem. Monika Cyuńczyk

    85 686 50 89

    monika.cyunczyk@umb.edu.pl

     

    dr n.zdr. Kamila Szałwińska (Kulesza)

    kamila.kulesza@umb.edu.pl

     

     

    Szkoła doktorska:

     

    mgr diet. Karolina Kujawowicz

    karolina.kujawowicz@sd.umb.edu.pl

     

    mgr diet. Ewa Olechno

    ewa.olechno@sd.umb.edu.pl