Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Aktualności.
 • Ostatnia zmiana 01.02.2024 przez Zakład Histologii i Embriologii

  Aktualności

  Uwaga Studenci 

  Termin zaliczenia kolokwiów dla osób nieobecnych (posiadających usprawiedliwienie) zostanie podany w terminie późniejszym, po ustaleniu ze starostą roku (jeden termin wspólny dla całego roku). Data 5 lutego br nie obowiązuje. 

   

   

  III kolokwium z histologii odbędzie się 25 i 26 stycznia 2024 w sali Centrum Dydaktyki Stomatologicznej  o godz. 8 rano.

   

  Seminaria z embriologii

  Na seminaria studenci przygotowują prezentacje wg. punktów podanych w konspekcie do embriologii. W obrębie grup należy podzielić się na małe podgrupy, które przygotowują poszczególne tematy.

   

  Seminarium I, II i III - prezentacje tematów przez małe podgrupy.

   

   

  II kolokwium z histologii odbędzie się 14 grudnia 2023 w sali Collegium Pathologicum o godz. 8 rano i 15 grudnia 2023 w sali Collegium Pathologicum  godz. 8 rano. 

   

   

  Wykład inauguracyjny z histologii odbędzie się stacjonarnie 02.10.2023 w Sali Wykładowej Collegium Pathologicum ul. Waszyngtona 13 około godz.8.30, bezposrednio po wyładzie z Biochemii.

  Pozostałe wykłady tematyczne umieszczane będą na platformie w postaci nagranych filmów zgodnie z zamieszczonym harmonogramem  wykładów (zakładka Wykłady) i dostępne będą do niedzieli do  godz.24.00 w danym tygodniu.  W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt mailowy na adres: histolog@umb.edu.pl

   

  Zajęcia w Zakładzie Histologii i Embriologii w formie stacjonarnej  rozpoczynają się zgodnie z harmonogramem od 05.10.2023 r. w salach dydaktycznych (nr 1.31 i 1.54, parter) zakładu w budynku Collegium Pathologicum przy ul. Waszyngtona 13. 

  Podczas pierwszych zajęć z Technik Histologicznych podany zostanie materiał obowiązujący w ciagu całego roku. Na pozostałe zajęcia studenci przygotowują się  wg. konspektu zamieszczonego na stronie zakładu ( Szczegółowa tematyka ćwiczeń).