• Ostatnia zmiana 06.02.2020 przez Dział Projektów Pomocowych

• Ostatnia zmiana 25.10.2019 przez Dział Projektów Pomocowych

W styczniu br. odbyły się pierwsze wizyty studyjne studentów i studentek z kierunków: Techniki Dentystyczne oraz Lekarsko – Dentystycznego. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z dotychczasowych wyjazdów!

Zapraszamy do przeczytania artykułu sponsorowanego dotyczącego nowego kierunku na UMB - Higiena Stomatologiczna! Treść artykułu TUTAJ

REKRUTACJA do wsparcia w ramach CAD CAM

Zapraszamy studentów III roku Kierunku Techniki Dentystyczne oraz V roku Kierunku Lekarsko - Dentystycznego (studia stacjonarne) do bezpłatnego udziału w wizycie studyjnej i zajęciach warsztatowych z zakresu CAD – CAM.

Rekrutacja prowadzona będzie w dniach 25.10.2019 r. - 05.11.2019 r.

Szczegóły w zakładce REKRUTACJA.

REKRUTACJA do wsparcia w ramach ENDODONCJI

Zapraszamy studentów  V roku Kierunku Lekarsko - Dentystycznego (studia stacjonarne) do bezpłatnego udziału w Zajeciach warsztatowych Szkolenie endodontyczne na fantomach oraz Praktycznych zajęciach endodontycznych z pacjentami.

Rekrutacja prowadzona będzie w dniach 25.10.2019 r. - 08.11.2019 r.

Szczegóły w zakładce REKRUTACJA.