• Ostatnia zmiana 30.07.2020 przez Dział Projektów Pomocowych

  Aktualności

   

   

  • Już w najbliższym roku akademickim 2020/2021 Uniwersytet Medyczny w Białymstoku rozpoczyna kształcenie na kierunku HIGIENA STOMATOLOGICZNA (studia I stopnia, 3-letnie). Środki na utworzenie kierunku zostały pozyskane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 w ramach projektu ,,Zintegrowany Program Kształcenia z wykorzystaniem metod w zespole stomatologicznym”. Dzięki temu wsparciu studenci oprócz standardowej edukacji będą uczestniczyli w dodatkowych szkoleniach z umiejętności komunikacji z pacjentem i z fotografii cyfrowej w stomatologii.

   Rejestracja osób zainteresowanych studiowaniem na kierunku HIGIENA STOMATOLOGICZNA potrwa jeszcze do 17.08.2020r.

   Zapraszamy!!!

   Więcej informacji o nowym kierunku oraz zasadach rekrutacji w poniższych linkach:

   https://www.umb.edu.pl/terminarz_rekrutacji

   https://www.umb.edu.pl/kierunki_studiow

   https://www.umb.edu.pl/index.php?s=4319

    

   Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z prof. dr hab. Teresą Sierpińską, Prodziekan Wydziału Lekarskiego ds. Jakości Kształcenia w Radiu Akadera o nowym kierunku na UMB - HIGIENA STOMATOLOGICZNA. Klinik TUTAJ aby posłuchać!

    

   W styczniu br. odbyły się pierwsze wizyty studyjne studentów i studentek z kierunków: Techniki Dentystyczne oraz Lekarsko – Dentystycznego. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z dotychczasowych wyjazdów!

    

   Zapraszamy do przeczytania artykułu sponsorowanego dotyczącego nowego kierunku na UMB - Higiena Stomatologiczna! Treść artykułu TUTAJ

    

    

    

    

    

    

   REKRUTACJA do wsparcia w ramach CAD CAM

    

   Zapraszamy studentów III roku Kierunku Techniki Dentystyczne oraz V roku Kierunku Lekarsko - Dentystycznego (studia stacjonarne) do bezpłatnego udziału w wizycie studyjnej i zajęciach warsztatowych z zakresu CAD – CAM.

   Rekrutacja prowadzona będzie w dniach 25.10.2019 r. - 05.11.2019 r.

   Szczegóły w zakładce REKRUTACJA.

    

   REKRUTACJA do wsparcia w ramach ENDODONCJI

   Zapraszamy studentów  V roku Kierunku Lekarsko - Dentystycznego (studia stacjonarne) do bezpłatnego udziału w Zajeciach warsztatowych Szkolenie endodontyczne na fantomach oraz Praktycznych zajęciach endodontycznych z pacjentami.

   Rekrutacja prowadzona będzie w dniach 25.10.2019 r. - 08.11.2019 r.

   Szczegóły w zakładce REKRUTACJA.