• Ostatnia zmiana 18.05.2020 przez Dział Projektów Pomocowych

  Aktualności

   

   

  • Ostatnia zmiana 25.10.2019 przez Dział Projektów Pomocowych

   Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z prof. dr hab. Teresą Sierpińską, Prodziekan Wydziału Lekarskiego ds. Jakości Kształcenia w Radiu Akadera o nowym kierunku na UMB - HIGIENA STOMATOLOGICZNA. Klinik TUTAJ aby posłuchać!

    

   W styczniu br. odbyły się pierwsze wizyty studyjne studentów i studentek z kierunków: Techniki Dentystyczne oraz Lekarsko – Dentystycznego. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z dotychczasowych wyjazdów!

    

   Zapraszamy do przeczytania artykułu sponsorowanego dotyczącego nowego kierunku na UMB - Higiena Stomatologiczna! Treść artykułu TUTAJ

    

    

    

    

    

    

   REKRUTACJA do wsparcia w ramach CAD CAM

    

   Zapraszamy studentów III roku Kierunku Techniki Dentystyczne oraz V roku Kierunku Lekarsko - Dentystycznego (studia stacjonarne) do bezpłatnego udziału w wizycie studyjnej i zajęciach warsztatowych z zakresu CAD – CAM.

   Rekrutacja prowadzona będzie w dniach 25.10.2019 r. - 05.11.2019 r.

   Szczegóły w zakładce REKRUTACJA.

    

   REKRUTACJA do wsparcia w ramach ENDODONCJI

   Zapraszamy studentów  V roku Kierunku Lekarsko - Dentystycznego (studia stacjonarne) do bezpłatnego udziału w Zajeciach warsztatowych Szkolenie endodontyczne na fantomach oraz Praktycznych zajęciach endodontycznych z pacjentami.

   Rekrutacja prowadzona będzie w dniach 25.10.2019 r. - 08.11.2019 r.

   Szczegóły w zakładce REKRUTACJA.