Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Aktualności.
 • Aktualności

  Informacja o zrealizowanych „Warsztatach USG z zakresu jamy brzusznej" w ramach projektu pn. „Program Zintegrowanego Rozwoju Jakości Kształcenia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku”

  21.07.2021 11:20
  Autor: Dziekanat Wydziału Lekarskiego

   

  W dn. 22-23 czerwca 2021 r. w ramach projektu pn. „Program Zintegrowanego Rozwoju Jakości Kształcenia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, zostały zrealizowane „Warsztaty USG z zakresu jamy brzusznej”, w których łącznie wzięło udział 36 studentek i studentów V roku kierunku lekarskiego.

   

  Szkolenie odbyło się w Chorzowie, i przeprowadziła je Firma Medica Sp. z o.o. w łącznym wymiarze 24 godzin dydaktycznych.

   

  Warsztaty zostały zrealizowane wg. programu.

   

  Uczestnicy warsztatów otrzymają zaświadczenia poświadczające uczestnictwo w ww. warsztatach.

   

   

  Opinia studentki, która uczestniczyła w warsztatach:

   

  "Kurs uważam za bardzo dobrze zorganizowany. Wiedza była nam przekazywana w rozsądnej do zapamiętania ilości i dostosowana do poziomu studentów. Mili prowadzący, możliwość wielu godzin praktycznej nauki. Gdyby w przyszłym roku była możliwość ponownego wzięcia udziału w kursie organizowanym przez Górnośląską Szkołę USG (np w zakresie płuc) z pewnością starałabym się o miejsce."

  Studentka

   

  Projekt pn. „Program Zintegrowanego Rozwoju Jakości Kształcenia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku”

  współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

   w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020

  Powrót