Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Rekrutacja! Wysokiej jakości programy stażowe dla studentów Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej.
 • Rekrutacja! Wysokiej jakości programy stażowe dla studentów Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej.
 • Ostatnia zmiana 04.10.2019 przez Dział Projektów Pomocowych

  Rekrutacja! Wysokiej jakości programy stażowe dla studentów Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej

   

  UWAGA STUDENCI V roku kierunku ANALITYKA MEDYCZNA i FARMACJA

   

  Od 2.01.2019 r. rusza rekrutacja na I edycję staży krajowych i zagranicznych w ramach projektu unijnego pn.: "Program Zintegrowanego Rozwoju Jakości Kształcenia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku".

   

  W ramach I edycji przewidzianych jest 50 miejsc stażowych dla studentów następujących kierunków:


  Analityka Medyczna :
  staże krajowe - 20 osób; staże zagraniczne - 2 osoby


  Farmacja:

  staże krajowe - 25 osób; staże zagraniczne - 3 osoby

   

  Dokumenty można składać w Dziekanacie Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej pok. nr 28 w godzinach 9.00-15.00.

   

  Zakończenie rekrutacji - 25.01.2019 r. (w uzasadnionych przypadkach możliwe jest przeprowadzenie dodatkowej rekrutacji).

   

  Ogłoszenie wyników - 05.02.2019 r.

   

  Szczegółowe informacje o rektrutacji oraz organizacji staży można znaleść tutaj

  Wykaz Instytucji Przyjmujących, które zadeklarowały gotowość przyjęcia studentów na staż w ramach Projektu znajduje się w plikach do pobrania do których link można znaleść tutaj

   

  Regulamin uczestnictwa w projekcie.

  Załącznik nr 1 do Regulaminu

  Załącznik nr 2 do Regulaminu