Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Wyniki rekrutacji dodatkowej na warsztaty „Praca z pacjentem onkologicznym nieuleczalnie chorym i u kresu życia”.
  • Wyniki rekrutacji dodatkowej na warsztaty „Praca z pacjentem onkologicznym nieuleczalnie chorym i u kresu życia”.
  • Ostatnia zmiana 04.10.2019 przez Dział Projektów Pomocowych

Wyniki rekrutacji dodatkowej na warsztaty

„Praca z pacjentem onkologicznym nieuleczalnie chorym i u kresu życia”

Znamy już wyniki rekrutacji dodatkowej na szkolenie „Praca z pacjentem onkologicznym nieuleczalnie chorym i u kresu życia”.

Lista osób zakwalifikowanych oraz lista rezerwowa do pobrania tutaj:

Wyniki rekrutacji

Wszystkim osobom, które zostały zakwalifikowane do przyjęcia, przypominamy o konieczności doniesienia wymaganych dokumentów do Dziekanatu Wydziału Nauk o Zdrowiu, pok. 1.23 do dnia 18.03.2019.

Dokumenty do pobrania tutaj:

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

Kandydaci, którzy znajdują się na listach rezerwowych nie muszą na razie składać dokumentów.

Osoba do kontaktu:

WNoZ - Katarzyna Gryko tel: 85 686 50 02