Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Warsztaty z zakresu wystąpień publicznych i sztuki autoprezentacji.
  • Ostatnia zmiana 06.03.2024 przez Dział Projektów Pomocowych

Warsztaty z zakresu wystąpień publicznych i sztuki autoprezentacji

Warsztaty z zakresu wystąpień publicznych i sztuki autoprezentacji będą prowadzone w roku akademickim 2026/27, w jednej 10-osobowej grupie.

Czas trwania warsztatów: 32 godziny dydaktyczne.

Warsztaty zostaną przeprowadzone w formie stacjonarnej, w sali szkoleniowej UMB.

Każdy/a uczestnik/uczestniczka otrzyma materiały dydaktyczne oraz zaświadczenie o ukończeniu warsztatów.

Przykładowe zagadnienia realizowane w ramach warsztatów:

• główne zasady wystąpień publicznych i sztuki autoprezentacji,
    • jak przygotować dobrą prezentację - zasady tworzenia prezentacji multimedialnych,
    • jak przykuć uwagę odbiorców/odbiorczyń (tajniki mowy ciała, jak opanować tremę przed wystąpieniami, zasady poprawnej emisji głosu;

Informacje dotyczące zasad rekrutacji oraz warunków udziału w warsztatach zostaną określone w Regulaminie rekrutacji i uczestnictwa w projekcie.