Immatrykulacja studentów I roku Wydziału Lekarskiego

01.12.2017 13:02

1 grudnia 2017r.  miała miejsce uroczysta immatrykulacja studentów I roku kierunków: lekarskiego, lekarsko-dentystycznego i technik dentystycznych oraz oddziału English Division Wydziału Lekarskiego. W roku akademickim 2017/2018 na I roku kierunku lekarskiego rozpoczęło studia 266 studentów, na kierunku lekarsko-dentystycznym – 87 studentów, a na technikach dentystycznych – 22 studentów. Na kierunku lekarskim anglojęzycznym na I roku studiuje 75 studentów. Uroczystość, która miała miejsce w Auli Wielkiej Pałacu Branickich, zaszczycili: Prorektor ds. Studenckich prof. Adrian Chabowski, Prorektor ds. Klinicznych prof. Janusz Dzięcioł, kierownicy jednostek prowadzących nauczanie na I roku, opiekunowie I roku na poszczególnych kierunkach, a także przedstawiciele organizacji studenckich.