• Ostatnia zmiana 10.01.2020 przez Zakład Anatomii Prawidłowej Człowieka

W dniach 7-8 kwietnia 2018r. w auli im. prof. Paszkiewicza w Collegium Anatomicum WUM (Warszawa, ul. Chałubińskiego 5) odbyła się ogólnopolska studencka konferencja naukowa zatytułowana "Odmiany anatomiczne w praktyce klinicznej" organizowana przez Koło Anatomiczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz SKN przy Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i Wątroby WUM.

W sesji 1 "Anatomia jamy brzusznej i miednicy" pracę zaprezentowała studentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku należąca do Studenckiego Koła Naukowego przy Zakładzie Anatomii Prawidłowej Człowieka Joanna Jamiołkowska pt. „Ektopowe nadnercze w organizmie dorosłego człowieka” i zajęła III miejsce. Serdecznie gratulujemy.

Galeria: