• Ostatnia zmiana 23.11.2018 przez Zakład Anatomii Prawidłowej Człowieka

Uwaga!

Pierwsze zebranie Koła Anatomicznego przy Zakładzie Anatomii Prawidłowej Człowieka UMB odbędzie się dnia 03.12.2018 r. o godz. 14:15 w Sali Komputerowej Zakładu (wejście od strony parku).

Lista osób przyjętych do Koła Anatomicznego będzie dostępna w Sekretariacie Zakładu Anatomii Prawidłowej Człowieka UMB (wejście od strony parku) w dniach 27-30.11.2018 r. w godz. 10:00-14:00.

W dniach 7-8 kwietnia 2018r. w auli im. prof. Paszkiewicza w Collegium Anatomicum WUM (Warszawa, ul. Chałubińskiego 5) odbyła się ogólnopolska studencka konferencja naukowa zatytułowana "Odmiany anatomiczne w praktyce klinicznej" organizowana przez Koło Anatomiczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz SKN przy Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i Wątroby WUM.

W sesji 1 "Anatomia jamy brzusznej i miednicy" pracę zaprezentowała studentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku należąca do Studenckiego Koła Naukowego przy Zakładzie Anatomii Prawidłowej Człowieka Joanna Jamiołkowska pt. „Ektopowe nadnercze w organizmie dorosłego człowieka” i zajęła III miejsce. Serdecznie gratulujemy.

Galeria: