Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Białostockie Talenty XXI w. cz.III.
  • Ostatnia zmiana 24.04.2018 przez Dziekanat Wydziału Farmaceutycznego

Białostockie Talenty XXI w. cz.III

21 kwietnia 2018 r. - już po raz trzeci w tym roku uczestnicy V edycji miejskiego projektu "Białostockie Talenty XXI" koordynowanego przez CKU w Białymstoku gościli na naszym Wydziale.

Tym razem zajęcia prowadzone były przez mgr Martę Makacewicz - pracownika Samodzielnej Pracowni Kosmetologii.
    Młodzież z białostockich liceów poznała pracę kosmetologów oraz dowiedziała się, że nie tylko biologia i chemia tworzy podstawy kosmetologii - ale również fizyka. Nieprzypadkowo więc przeprowadzone warsztaty z czynnym udziałem uczniów miały nazwę "Fizyka w gabinecie kosmetycznym".

Dziękujemy uczestnikom za wytrwałość i obecność na wszystkich cyklicznych zajęciach w ramach powyższego projektu.