• Ostatnia zmiana 06.11.2018 przez Administrator UMB

    Dziekanat

    Dziekanat Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Stomatologii i Oddziałem Nauczania w Języku Angielskim

     

    ul. Jana Kilińskiego 1

    15-089 Białystok

    dzwl@umb.edu.pl

    Dziekan - prof. dr hab. Irina Kowalska (konsultacje ze studentami - wtorek godz. 13:30-15:30, z wyjątkiem okresu wolnego od zajęć dydaktycznych)

    Prodziekan ds. Studenckich - prof. dr hab. Anna Wasilewska e-mail: anna.wasilewska@umb.edu.pl

    Prodziekan ds. Nauki - dr hab. Anna Moniuszko-Malinowska

    Prodziekan ds. Jakości Kształcenia, Programów Studiów i Oddziału Stomatologii - dr hab. Teresa Sierpińska

    Prodziekan ds. Rozwoju Wydziału i Nauczania Anglojęzycznego - dr hab. Tomasz Hryszko

     

    mgr Justyna Kurcewicz, kierownik Dziekanatu Wydziału Lekarskiego

     

    mgr Justyna Kurcewicz

    kierownik

    e-mail: justyna.kurcewicz@umb.edu.pl

    tel. 85 748 54 30

    • nadzór nad sprawami merytorycznymi realizowanymi w Dziekanacie Wydziału Lekarskiego
    • organizacja pracy Dziekanatu
    mgr Agnieszka Bekisz, zastępca kierownika Wydziału Lekarskiego

     

    mgr Agnieszka Bekisz

    zastępca kierownika

    e-mail: agnieszka.bekisz@umb.edu.pl

    tel. 85 748 54 78

    • prowadzenie całokształtu spraw związanych z postępowaniami habilitacyjnymi i z postępowaniami o nadanie tytułu naukowego profesora
    • dokumentacja rady wydziału
    • konkursy na stanowiska
    mgr Ewa Malesza, samodzielny referent w Dziekanacie Wydziału Lekarskiego

     

    mgr Ewa Pawluczuk

    starszy referent

    e-mail: ewa.pawluczuk@umb.edu.pl

    tel. 85 748 54 77

    • prowadzenie całokształtu spraw związanych z przewodami doktorskimi
    • studia doktoranckie

    mgr Magdalena Pyłko, samodzielny referent w Dziekanacie Wydziału Lekarskiego

     

    mgr Magdalena Pyłko

    samodzielny referent

    e-mail: magdalena.pylko@umb.edu.pl

    tel. 85 748 54 91

    • Harmonogramy: kierunek Lekarski + Lekarsko-Dentystyczny
    • Projekty Unijne prowadzone na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Stomatologii i Oddziałem Nauczania w Języku Angielskim

     

    mgr Barbara Matys

    specjalista

    e-mail: barbara.matys@umb.edu.pl

    tel. 85 748 54 75

    • kierunek lekarski: I, II, III rok

     

    mgr Renata Gorolewska

    samodzielny referent

    e-mail: renata.gorolewska@umb.edu.pl

    tel. 85 748 54 80

    •  kierunek lekarski: IV, V, VI rok
    Iwona Falkowska, Dziekanat Wydziału Lekarskiego

     

    Iwona Falkowska

    starszy referent

    e-mail: iwona.falkowska@umb.edu.pl

    tel. 85 748 54 29

    • kierunek lekarski: I rok
    • kierunek techniki dentystyczne
    • nostryfikacje dyplomów lekarza i lekarza dentysty

    mgr Izabela Stojak, Dziekanat Wydziału Lekarskiego

     

    mgr Izabela Stojak

    starszy referent

    e-mail: izabela.stojak@umb.edu.pl

    tel. 85 748 54 79

    • kierunek lekarsko-dentystyczny

     

    mgr Aleksandra Stalbowska-Zdun

    samodzielny referent

     

    mgr Anna Minta, starszy referent w Dziekanacie Wydziału Lekarskiego

     

    mgr Anna Minta

    starszy referent

    e-mail: anna.minta@umb.edu.pl

    tel. 85 748 54 17

    • rekrutacja na Międzynarodowe Interdyscyplinarne Studia Doktoranckie w Zakresie Biologii Medycznej i Biostatystyki ImPRESS
    mgr Monika Korenkiewicz, specjalista w Dziekanacie Wydziału Lekarskiego

     

    mgr Monika Korenkiewicz

    specjalista

    e-mail: ed@umb.edu.pl

    tel. 85 748 55 01

    • kierunek lekarski - English Division

     

    mgr Natasza Zadykowicz

    starszy referent

    email: natasza.zadykowicz@umb.edu.pl

    tel. 85 748 57 88

    •  kierunek lekarski - English Division

     

    mgr Elwira Bacławska

    samodzielny referent

    email: elwira.baclawska@umb.edu.pl

    tel. 85 686 51 23

    • pożyczki/stypendia
    • egzaminy NBME/USMLE
    • sprawy socjalno-bytowe

     

    mgr Bartosz Pierwienis

    starszy referent

    email: bartosz.pierwienis@umb.edu.pl

    tel. 85 686 52 23

    • rekrutacja na studia prowadzone w języku angielskim