• Ostatnia zmiana 01.07.2019 przez Administrator UMB

    Dziekanat

    Dziekanat Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Stomatologii i Oddziałem Nauczania w Języku Angielskim

     

    ul. Jana Kilińskiego 1

    15-089 Białystok

    dzwl@umb.edu.pl

    Dziekan - dr hab. Tomasz Hryszko

    Prodziekan ds. Studenckich - prof. dr hab. Anna Wasilewska e-mail: anna.wasilewska@umb.edu.pl

    Prodziekan ds. Nauki - dr hab. Anna Moniuszko-Malinowska

    Prodziekan ds. Jakości Kształcenia, Programów Studiów i Oddziału Stomatologii - dr hab. Teresa Sierpińska

     

    mgr Justyna Kurcewicz, kierownik Dziekanatu Wydziału Lekarskiego

     

    mgr Justyna Kurcewicz

    kierownik

    e-mail: justyna.kurcewicz@umb.edu.pl

    tel. 85 748 54 30

    • nadzór nad sprawami merytorycznymi realizowanymi w Dziekanacie Wydziału Lekarskiego
    • organizacja pracy Dziekanatu
    mgr Agnieszka Bekisz, zastępca kierownika Wydziału Lekarskiego

     

    mgr Agnieszka Bekisz

    e-mail: agnieszka.bekisz@umb.edu.pl

    tel. 85 748 54 78

    • prowadzenie całokształtu spraw związanych z postępowaniami habilitacyjnymi i z postępowaniami o nadanie tytułu naukowego profesora
    • dokumentacja rady wydziału
    • konkursy na stanowiska
    mgr Ewa Malesza, samodzielny referent w Dziekanacie Wydziału Lekarskiego

     

    mgr Ewa Pawluczuk

    e-mail: ewa.pawluczuk@umb.edu.pl

    tel. 85 748 54 77

    • prowadzenie całokształtu spraw związanych z przewodami doktorskimi
    • studia doktoranckie

     

     

     

     

     

     

    mgr Urszula Korzeniecka

    e-mail: urszula.korzeniecka@umb.edu.pl

    tel. 85 748 54 91

     

    • Projekty Unijne prowadzone na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Stomatologii i Oddziałem Nauczania w Języku Angielskim
     

     

     

     

    e-mail:

    tel. 85 748 54 75

     

     

    • kierunek lekarski: I, II, III rok

     

    mgr Renata Gorolewska

     

     

    mgr Aniela Kierzkowska,  samodzielny referent

     

    mgr Aniela Kierzkowska

    e-mail: aniela.kierzkowska@umb.edu.pl

    tel. 85 748 54 80

    •  kierunek lekarski: IV, V, VI rok
    Iwona Falkowska, Dziekanat Wydziału Lekarskiego

     

    Iwona Falkowska

    e-mail: iwona.falkowska@umb.edu.pl

    tel. 85 748 54 29

     

    • kierunek techniki dentystyczne
    • nostryfikacje dyplomów lekarza i lekarza dentysty

    mgr Izabela Stojak, Dziekanat Wydziału Lekarskiego

     

    mgr Izabela Stojak

    e-mail: izabela.stojak@umb.edu.pl

    tel. 85 748 54 79

    • kierunek lekarsko-dentystyczny

     

    mgr Aleksandra Stalbowska-Zdun

     

     

    mgr Urszula Ullmann, starszy referent

     

    mgr Urszula Ullmann

    e-mail: urszula.ullmann@umb.edu.pl

    tel. 85 748 54 17

    • rekrutacja na Międzynarodowe Interdyscyplinarne Studia Doktoranckie w Zakresie Biologii Medycznej i Biostatystyki ImPRESS

    mgr Anna Minta, starszy referent w Dziekanacie Wydziału Lekarskiego

     

    mgr Anna Minta

     
    mgr Monika Korenkiewicz, specjalista w Dziekanacie Wydziału Lekarskiego

     

    mgr Monika Korenkiewicz

    e-mail: ed@umb.edu.pl

    tel. 85 748 55 01

    • kierunek lekarski - English Division

     

    mgr Natasza Zadykowicz

    email: natasza.zadykowicz@umb.edu.pl

    tel. 85 748 57 88

    •  kierunek lekarski - English Division

     

    mgr Elwira Bacławska

    email: elwira.baclawska@umb.edu.pl

    tel. 85 686 51 23

    • pożyczki/stypendia
    • egzaminy NBME/USMLE
    • sprawy socjalno-bytowe

     

    mgr Bartosz Pierwienis

    email: bartosz.pierwienis@umb.edu.pl

    tel. 85 686 52 23

    • rekrutacja na studia prowadzone w języku angielskim