Zapisy na zajęcia fakultatywne - I rok studiów

29.09.2023 12:02
    Autor: Dziekanat Wydziału Farmaceutycznego

Informacja dotycząca zapisów studentów I roku studiów na zajęcia fakultatywne

kierunki Analityka Medyczna, Farmacja, Kosmetologia I i II stopnia

Zapisy na zajęcia fakultatywne rozpoczną się 4 października (środa) za pośrednictwem Wirtualnego Dziekanatu:

• k. Analityka Medyczna – od godz.: 9:00
    • k. Farmacja – od godz.: 8:00
    • k. Kosmetologia I stopnia – od godz.: 9:30
    • k. Kosmetologia II stopnia – od godz.: 8:00

Decyduje kolejność zgłoszeń. Proszę się wcześniej upewnić, czy wszyscy Państwo posiadacie aktywny dostęp do Wirtualnej Uczelni.

Studenci, którzy nie dokonają zapisów na zajęcia do 9 października do godz. 10:00 zostaną przypisani w Dziekanacie do grup, w których będą jeszcze wolne miejsca.

W przypadku, gdy na zajęcia zapisze się mniejsza liczba osób wymaganych do utworzenia grupy, studenci będą zobowiązani do wyboru zajęć spośród innych zaproponowanych przez Dziekana (tam gdzie będą wolne miejsca).

Wykaz tematów zajęć fakultatywnych do wyboru – k. Analityka Medyczna (do pobrania)

Wykaz tematów zajęć fakultatywnych do wyboru – k. Farmacja (do pobrania)

Wykaz tematów zajęć fakultatywnych do wyboru – k. Kosmetologia studia I stopnia (do pobrania)

Wykaz tematów zajęć fakultatywnych do wyboru – k. Kosmetologia studia II stopnia (do pobrania)