• Ostatnia zmiana 11.01.2022 przez Zakład Anatomii Prawidłowej Człowieka

Informacja dla studentów I roku kierunku ELEKTRORADIOLOGIA

WYKŁADY ONLINE

WYKŁADY ELEKTRORADIOLOGIA - Elektroradiologia 2021-2022 - YouTube

Pierwsze zajęcia z anatomii rozpoczynają się dnia 06.10.2021r. (środa) w salach Zakładu Anatomii Prawidłowej Człowieka UMB (wejście od ulicy Mickiewicza) o godzinie 09:30.

wykład

godz. 08:00 - 9:30

ONLINE

ćwiczenia

godz. 9:30 - 11:00

sale ćwiczeniowe Zakładu Anatomii Prawidłowej Człowieka (wejście od ul. Mickiewicza)

• Na zajęciach obowiązuje biały fartuch i zmiana obuwia oraz maseczka ochronna i rękawiczki jednorazowe.
    • Obecność na wykładach i ćwiczeniach jest obowiązkowa.
    • Na poszczególne ćwiczenia obowiązuje znajomość materiału przedstawiona w planie zajęć (dotyczy to także pierwszych ćwiczeń).

Z uwagi na obecną sytuację zagrożenia epidemicznego, prosimy o punktualność na zajęciach
    i bezwzględne przestrzeganie zasad zawartych w Regulaminie. W szczególności:

- środki ochrony osobistej (maseczka ochronna zakrywająca usta i nos oraz rękawiczki jednorazowe),

- dezynfekcja rąk przed wejściem na sale ćwiczeniowe,

- studenci z objawami infekcji nie mogą uczestniczyć w zajęciach.