Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Dziekani Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego w Zaporożu z wizytą na WF.
  • Ostatnia zmiana 13.03.2018 przez Administrator UMB

W dniach 27 – 28 lutego 2018 r. Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej gościł Dziekana Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego w Zaporożu prof. Oleksandra Krezmera oraz Prodziekana prof. Lyudmylę Cherkovską.

Uniwersytet Medyczny w Zaporożu zajmuje III miejsce w rankingu Ukraińskich Uczelni Medycznych. Celem wizyty było nawiązanie współpracy miedzy jednostkami.

Goście zapoznali się z funkcjonowaniem Wydziału. Ponadto spotkali się z Kierownikiem Zakładu Chemii Leków prof. dr hab. Jerzym Pałką, zwiedzili Bibliotekę Główną oraz Pałac Branickich.