Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Bialostockie Talenty XXI wieku cz. I.
  • Ostatnia zmiana 17.04.2018 przez Dziekanat Wydziału Farmaceutycznego

Bialostockie Talenty XXI wieku cz. I

Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w tym roku równiez przystąpił do miejskiego projektu Białostockie Talenty XXI wieku. Projekt ten koordynuje Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku. Podstawowym jego założeniem jest realizacja atrakcyjnych zajęć dydaktycznych we współpracy z Uczelniami w laboratoriach Uczelni.

Uczniowie z białostockich liceów ogólnokształcących poznają pracę jednostek  Wydziału Farmaceutycznego i biorą udział w warsztatach organizowanych przez pracowników naukowo-dydaktycznych.

W ramach już V edycji w dniu 23 marca 2018 r. warsztaty naukowe pt " "Jak zrobić tabletki i żelki z vit C i udzielić porad w aptece" przeprowadził Zakład Farmacji Stosowanej:

dr Katarzyna Sosnowska - Zakład Farmacji Stosowanej i dr Marta Szekalska - Zakład Farmacji Stosowanej