Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Ruszyła II edycja Staży studenckich.
  • Ostatnia zmiana 12.04.2018 przez Dziekanat Wydziału Farmaceutycznego

Ruszyła II edycja Staży studenckich

3 kwietnia 2018 r. ruszyła II edycja staży studenckich realizowanych w ramach projektu pn: "Wysokiej jakości programy stażowe na Wydziale Farmaceutycznym z Odziałem Medycyny Laboratoryjnej UMB" dofinansowanego w ramach Działania 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym, Oś III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Studenci ostatnich lat studiów stacjonarnych kierunków: Farmacja (V rok), Analityka Medyczna (V rok), Kosmetologia I stopnia (III rok) i Kosmetologia II stopnia (II rok) poznają praktyczne zastosowanie wiedzy zdobytej w trakcie studiów w: aptekach, firmach farmaceutycznych, laboratoriach analitycznych, Instytucjach naukowych, firmach kosmetycznych, gabinetach kosmetycznych i SPA.

Stażyści rozjechali się po całej Polsce, na mapie oznaczamy: Gdańsk, Gdynię, Sopot, Olsztyn, Ryn, Mikołajki, Łomżę, Suwałki, Białystok, Mońki, Ostrołękę, Warszawę, Duchnów, Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Lublin, Rzeszów.
    Wybrali także inne kierunki świata: Chorwację, Portugalię, Sycylię, Anglię, Szkocję.