Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Sesja naukowo-sprawozdawcza Międzynarodowe Studia Doktoranckie.
  • Ostatnia zmiana 02.06.2021 przez Dziekanat Wydziału Farmaceutycznego

Sesja naukowo-sprawozdawcza Międzynarodowe Studia Doktoranckie

05.03.2021 r. w Euroregionalnym Centrum Farmacji odbyła się sesja naukowo – sprawozdawcza uczestników Międzynarodowych Studiów Doktoranckich w Dziedzinie Nauk Medycznych i Nauk Farmaceutycznych na Wydziale Farmaceutycznym z Odziałem Medycyny Laboratoryjnej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Sesję prowadziła kierownik Międzynarodowych Studiów Doktoranckich, Prodziekan ds. Rozwoju Wydziału dr hab. n. farm. Katarzyna Socha. Otwarcia sesji dokonał Prorektor ds. Kształcenia UMB, prof. dr. hab. Adrian Chabowski, kierownik projektu: Interdyscyplinarne, Międzynarodowe Studia Doktoranckie w Zakresie Biologii Medycznej i Nauk Farmaceutycznych na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku oraz Dziekan Wydziału Farmaceutycznego z Odziałem Medycyny Laboratoryjnej, prof. dr hab. Wojciech Miltyk. W sesji uczestniczyli Prodziekani Kolegium Nauk Farmaceutycznych, prof. dr hab.. Jerzy Pałka, dr n. farm. Bartłomiej Kałaska, Prodziekan ds.. Studenckich, dr n. farm. Anna Gromotowicz-Popławska oraz Promotorzy. Podczas sesji wystąpiło 11 Doktorantów, którzy zaprezentowali wyniki badań własnych, przedstawili stopień zaawansowania pracy doktorskiej oraz aktywnie uczestniczyli w dyskusji naukowej. Poziom merytoryczny wszystkich wystąpień był bardzo wysoki.

Gratulujemy zarówno Doktorantom, jak i Promotorom.