Dr n. farm. Marta Szekalska otrzymała III nagrodę w konkursie "Lider Nauk Farmaceutycznych". Wydział uhonorowano medalem "Scientia Nobilitat"

17.05.2018 09:39
    Autor: Dziekanat Wydziału Farmaceutycznego

16 maja 2018 r., podczas obchodów XVII Dnia Polskiej Farmacji nagrodzono laureatów V edycji Konkursu Lider Nauk Farmaceutycznych.

Miło nam poinformować, że dr n. farm. Marta Szekalska (z Zakładu Farmacji Stosowanej) zajęła III miejsce,

jednocześnie Wydział został uhonorowany brązowym medalem Scientia Nobilitat.

Tytuł nagrodzonej pracy doktorskiej to: „Ocena możliwości zastosowania mikrosfer alginianowych

jako nośników modelowych substancji leczniczych”. Promotorem pracy była dr hab. Katarzyna Winnicka.

Medal Scientia Nobilitat przyznawany jest Kadrze Wydziału w uznaniu wybitnych efektów kształcenia.

Serdecznie gratulujemy!

Zdjęcia pochodzą z profilu Facebookowego Gazety Farmaceutycznej.

skan dyplomu