Patrycja Dajnowicz i Natalia Drobek laureatkami TopMinds 2019

29.01.2019 08:45

Patrycja Dajnowicz, studentka V roku Farmacji i Natalia Drobek, studentka VI roku kierunku lekarskiego zakwalifikowały się do Programu szkoleniowo-mentoringowego TopMinds, edycja 2019. Gratulujemy

TopMinds to inicjatywa Stowarzyszenia Top 500 Innovators i Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta. W ramach Programu mentorzy i eksperci – absolwenci Programu MNiSW Top 500 Innovators oraz Programu Fulbrighta – wspierają uczestników w podejmowaniu wyzwań i odnajdywaniu własnej ścieżki dla realizacji celów i zamierzeń, pomagają w rozwijaniu kompetencji interpersonalnych, a także wskazują sposoby na wzmocnienie poczucia wartości zawodowej i osobistej.

W ramach programu laureaci otrzymują:

• MENTORING

Indywidualne wsparcie w obliczu bieżących wyzwań i problemów.

• SKILLS

Udział w sesjach szkoleniowych z rozwijania kompetencji interpersonalnych.

• BEST PRACTICES

Spotkania z ekspertami, wymiana doświadczeń zgodnie z zasadą ucz się od najlepszych!

• NETWORKING

Możliwość poznania rówieśników o zbliżonym podejściu i zainteresowaniach jak również bardziej doświadczonych ekspertów z wielu dziedzin.

Więcej o inicjatywie TopMinds