Rekrutacja na staże w ramach projektu

10.11.2020 15:00
    Autor: Dziekanat Wydziału Farmaceutycznego

Ogłoszenie
    o rozpoczęciu rekrutacji w roku akademickim 2020/2021 na kolejną edycję staży studenckich realizowanych w ramach projektu pn.:

„Program Zintegrowanego Rozwoju Jakości Kształcenia
    na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku”

Od dnia 16.11.2020 r. rusza rekrutacja na wyjazdy stażowe realizowane w ramach w/w projektu. W ramach edycji przewidziane są 164 miejsca stażowe dla studentów poniższych kierunków studiów w tym:

Analityka Medyczna V rok studiów: staże krajowe – 45 osób
    Farmacja V rok studiów: staże krajowe – 59 osób
    Kosmetologia I stopnia III rok studiów – 37 osób
    Kosmetologia II stopnia II rok studiów – 23 osoby

Dokumenty można składać w Dziekanacie Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej pok. nr 28 w dniach:

Poniedziałek: godz. 10.00-13.00
    Środa: godz. 10.00-13.00
    Czwartek: godz. 10.00-15.00

Przyjmowane będą wyłącznie wypełnione, podpisane i kompletne dokumenty (z wszystkimi załącznikami). Nie ma możliwości wypełniania formularzy na miejscu i donoszenia załączników w późniejszym terminie.

W przypadku pytań lub wątpliwości co do dokumentacji prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr 85 748 5666.

• Zakończenie rekrutacji: 04.12.2020 r. (w uzasadnionych przypadkach możliwe jest przeprowadzenie dodatkowej rekrutacji)
    • Ogłoszenie wyników: 16.12.2020 r.

Szczegółowe informacje o zasadach naboru zawarte są w Regulaminie i załącznikach znajdujących się na stronie internetowej Projektu: http://www.umb.edu.pl/zpu

Wykaz Instytucji Przyjmujących, które zadeklarowały gotowość przyjęcia studentów na staż  w ramach Projektu znajduje się w dokumentach rekrutacyjnych do pobrania na stronie internetowej: http://www.umb.edu.pl/wf/staze_studenckie_rok_2020_2021