Ogólnopolska akcja charytatywna PTSF „Zostań Świętym Mikołajem”.

11.12.2020 14:24
    Autor: Dziekanat Wydziału Farmaceutycznego

Święta tuż, tuż!

Z tej okazji chcielibyśmy zachęcić wszystkich do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji charytatywnej

Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji pn. „Zostań Świętym Mikołajem”.

W tym roku pod skrzydłami PTSF Oddział Białystok znalazły się dwa ośrodki:

• Dom Matki i Dziecka ''Nazaret'' w Supraślu
    • Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Jedynka" w Białymstoku.

Obie placówki, mimo zdecydowanie odmiennych potrzeb bardzo liczą na naszą pomoc. Nie bądźmy więc obojętni.

Dom Matki i Dziecka prosi o żywność długoterminową ( cukier, ryż, makaron, olej, kawę czy herbatę), a także o pampersy, chusteczki i kosmetyki dla najmłodszych.

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Jedynka” liczy na słodycze, artykuły szkolne (bloki, mazaki, kredki itd.), książki młodzieżowe czy samochodziki/lalki dla dzieci.

Pudełka, do których możemy wrzucać prezenty dla tych najbardziej potrzebujących znajdują się w ECF ( przy głównych schodach), Centrum Dydaktyczno-Naukowym UMB, DS 1, DS2 oraz Collegium Universum .

Akcja trwa od 10 do 20 grudnia. Liczy się każda, nawet najdrobniejsza, pomoc. Razem możemy sprawić by najbliższe święta były dla nas wszystkich niezapomniane.