Szkolenia farmaceutów, diagnostów i fizjoterapeutów w zakresie wykonywania szczepień

05.05.2021 18:57

Centrum Symulacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku zaprasza do rejestracji na część praktyczną szkolenia farmaceutów, diagnostów i fizjoterapeutów w zakresie wykonywania szczepień.  W kwietniu przeszkoliliśmy już ponad 450 osób, dostępne są nowe terminy szkoleń na maj rezerwacja, więcej informacji na stronie csm.umb.edu.pl.

Szkolenia są realizowane na podstawie rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 15 lutego 2021 r. w sprawie kwalifikacji osób przeprowadzających szczepienia ochronne przeciwko COVID-19 (Dz. U. z 2021 r. poz. 293) za pośrednictwem CMKP, z którym UMB zawarł umowę na realizację szkolenia.